GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Phantom 4 Pro vs Phantom 4 Pro V2

Sizler için verdiğimiz hizmet olan dji servis İstanbul çevresinde en kaliteli ve müşteri memnuniyeti yüksek olan hizmettir.

Phantom 4 Pro vs Phantom 4 Pro V2

7 Mayıs 2018 tarihinde DJI Phantom 4 Pro v2 piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürülme konusunda sessiz kalmayı tercih eden DJI, hiçbir resmî açıklama yapmamıştır. Kendi web sitelerine ekledikleri satın alma alanı ile kullanıcılar ürünün çıktığından haberdar olmuşlardır.

Peki ya bugün burada ne yapacağız? Sizler için Phantom 4 Pro ile Phantom 4 Pro v2’yi karşılaştıracağız. Haydi o zaman başlayalım.

Kamera

Phantom 4 Pro ve Phantom 4 Pro v2 modellerinde DJI aynı kamerayı kullanmayı tercih etmiştir. 4K 60 fps video çekimi yapılmakta ve 20 mega piksel kameraya sahiptirler.

Drone

Her iki drone da 4.3 mil yani 7km uçuş menziline sahiptir. Phantom 4 Pro v2’nin sahip olduğu yeni tasarımlardan biride gürültüyü 4dB azaltan hızlı salınımlı pervanelere sahip olmasınız. İki drone arasında ki en ilginç sayılabilecek özellik ise ikisinin pervanelerinin de aynı drone’da kullanılmasıdır.

Pil Ömrü

DJI, Phantom 4 Pro ve Phantom 4 Pro v2 modellerinde pil ömründe bir ilerleme kaydetmemiştir. Her iki modelinde uçma süresi 30 dakikadır.

Uzaktan Kumanda

Phantom 4 Pro modelinde, drone ile uzaktan kumanda arasındaki sinyali iletmek için Light Bridge sistemi kullanılmaktadır. Phantom 4 Pro v2’de ise drone’un DJI Goggless’e kablosuz bağlantı yapmasını sağlayan OcuSync sistemi kullanılmaktadır.

Unutmayın ki Phantom 4 Pro v2’ye ait olan uzaktan kumanda ile Phantom 4 Pro için kullanılan kumanda birbirlerine uyumlu değildir.

Phantom 4 Pro vs Phantom 4 Pro V2

Mevcut bir Phantom 4 Pro modeline sahip iseniz Phantom 4 Pro V2’ye yükseltmenize gerek olmadığı düşüncesindeyiz. Drone’un çıkardığı ses seviyesinden gerçekten rahatsız olduğunuzu hissediyor iseniz, Phantom 4 Pro V2’nin parçalarını satın alabilirsiniz. Satın alacağınız parçaların Phantom 4 Pro’da gayet iyi bir şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz.

Eğer Phantom 4 Pro’ya sahip değilseniz, doğal olarak Phantom 4 Pro v2 daha iyi bir seçim olacaktır.

DJI Yetkili Servis

Dji servis ihtiyaçlarınıza yardım olmak için buradayız. Kullandığınız DJI drone’ların da oluşan sıkıntılar için sizlere destek vermekten onur duyacağımızı bilmenizi isteriz. Dji servis İstanbul içerisinde hizmet vermektedir ve firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı dji yetkili servis hizmetinde bir numaradır.

Related Posts

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis