GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji Inspire 2 ile Film Çekimi

Dji, Yeni Sürprizi Inspire 2' yi Geçtiğimiz Günlerde LA Prodüksiyon ile Tanıtım Filmi Çekerek Tanıttı

DJI Los Angeles’daki tanıtım etkinliğinde Inspire 2 ile gövde gösterisi yaptı

İnsansız hava araçları teknolojisinin dünya lideri DJI, kısa sürede ikonik olacak ileri düzey sinema ve video yaratıcıları için en yeni cihazı DJI Inspire 2’yi açıkladı.

Warner Bros stüdyolarında gerçekleşen canlı aksiyon çekiminde, klasik bir banka soygunu ve sokak çatışması, iki Inspire 2’den canlı yayınlandı ve pratik olarak gerçek zamanlı profesyonel görüntüleme teknolojisinde çıtayı yükseltti. 150 davetli izleyici, Inspire’ın ActiveTrack, Spotlight Pro, çift operatör kontrolü, canlı HD iletimi ve benzeri en yeni özelliklerini başarılı bir şekilde sergileyen canlı aksiyon sahnesinin sonunda coşkulu bir alkış patlattı.

DJI’nin Stratejik Ortaklıklar Direktörü Michael Perry, DJI’nin sınıfındaki en akıllı yaratıcı uçan kamerasını, Phantom 4 Pro’yu tanıttı. Inspire 2 açılış konuşmasının hemen ardından sözü bu kez DJI Kıdemli Ürün Müdürü Paul Pan aldı. Konuklar, Life of Pi, Oblivion ve Tron gibi filmlerin Akademi Ödüllü görüntü yönetmeni Claudio Miranda’nın sinema salonunda uçağı kullanma potansiyeli üzerine yaptığı yaratıcı sunumla daha da büyülendiler.

Ardından seyirciler, oğluna yaratıcılığın değerini öğretmeye çalışan sanatçı bir babayı  canlandıran, Seks Oyunları ve Atalarımızın Bayrakları ile tanıdığımız Ryan Philippe ve Casuslar Köprüsü ile Stranger Things’den tanıdığımız Noah Schnapp’ın baş rollerini paylaştığı DJI’nin yeni kısa filmi The Circle’ın özel bir çekimini izlemeye davet edildi.

A

na teması Control / Create (Kontrol Et / Yarat) olan bu etkinlikte yaratıcılık temalı The Circle’ın tamamen Inspire 2 ile çekilmesinin tesadüf olmadığına dikkat çekilerek Inspire 2’nin pazar olarak Hollywood yapımcılarını hedef aldığı mesajı verildi.

DJI etkinliğindeki The Circle çekimleri ve daha fazlası için aşağıdaki videoya bir göz atın: