GSM: 0532 583 00 20 | GSM: 0533 037 5834
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji Yeni Üretim Değişikliği

Dji’ ın da belirttiği gibi yeni ürünlere çok talep olmasına rağmen stoklarda sınırlı sayıda ürün vardı ve bu uzun tatilin ardından hızlı üretime tekrar geçildi. Artık bu ürünlerin dağıtımı daha rahat yapılacak. Ancak bazı ürünler için üretimin tamamen durdurulduğu da bildirildi.

Dji bir çok ürün piyasaya sürdü ve bazı ürünlerin üretimini durdurduğunu açıkladı. Ocak ayının ortalarında bayilerine  şu mektubu  göndermişti:

Yetkili Dji Bayileri;

“Dji üretim bölümünden gelen güncelleme:Dji Mavic Pro ve Mavic Pro Combo yoğun bir şekilde üretilmiştir; ancak 2017 Ocak ayının sonuna kadar tüm üretim durdurulmuştur.

Ocak 2017’nin sonu, Çin Yeni Yılı’dır ve burada üretime 2-3 hafta ara verilebilir, bu da bizim için iyi bir durum değildir. Bu aşamada, müşterilerinize Mavic Pro ve Mavic Pro Combo Stoklarının ciddi derecede sınırlı olduğunu lütfen belirtin, ancak Mart 2017’ye kadar DJI’nın yeterli üretim yapabilir hale geleceğini umuyoruz.”

Dji’ ın da belirttiği gibi yeni ürünlere çok talep olmasına rağmen stoklarda sınırlı sayıda ürün vardı ve bu uzun tatilin ardından hızlı üretime tekrar geçildi. Artık bu ürünlerin dağıtımı daha rahat yapılacak. Ancak bazı ürünler için üretimin tamamen durdurulduğu da bildirildi.

DJI Phantom 4 Üretimi

Phantom 4 üretimi sona erdirildi. Stoklarda mevcut olanlar ise hala satışta.

DJI Phantom 3 Professional ve Advanced

Phantom 3 Advanced ve Professional üretimi sona erdirildi.

Phantom 4 Pro ve Pro Plus Üretimi

DJI, drone üretimini  Mavic Pro, Phantom 4 Pro ve Phantom 4 Pro Plus ile sınırlı olacak.

Dji 14 Ocak 2017’ den itibaren online alışveriş sitesinden Phantom serisinin Pro, Adv, 4K ve benzer ürünleri kaldırdı. Bu drone’ ların bilgi sayfasında Mavic’ i ziyaret ediniz diye bir bildirim geldi.

“Lütfen Phantom 3 Advanced / Professional / 4K ürününün artık üretilmediğini unutmayın. En son DJI teknolojileri için lütfen Mavic’e bakın. ”

Phantom 4 ve Sonrası:

Eylül ayında Dji Mavic Pro duyuruldu ve çok ciddi satışlar beklendi. Dji da kullanıcılarını Dji Mavic’ e yönlendirmeye başladı. Phantom serisinde ise Phantom 3 Pro piyasaya çıktıktan sonra serinin diğer ürünlerine ciddi fark attı. Phantom 4 yerine Phantom 3 Pro’ nun tercih edilmesi, bir çok durumda mantıklıydı ve Phantom 4, Phantom 3 Pro’ ya ciddi bir fark atamadı.  Phantom 4 Pro ise seri içinde bir çok üstün özelliğiyle parladı.

Dji’ ın kendi içinde bu kadar rekabet arttırması kullanıcıların kafasını karıştırdı ve bu yüzden Dji üretim hattı ciddi bir sadeleştirmeye girdi. Bu kategoride ürün seçeneklerini azalttı. Üretime Dji Mavic Pro, Phantom 4 Pro ve Phantom 4 Pro Plus ile devam edilecek

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis