GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

HAKKIMIZDA

Emka Drone, Dji Marka Tüm Ürünlerin Yıllardır Servis, Bakım, Onarım ve Tamir Hizmetini Yapmaktadır.

 Biz Kimiz?

Firmamız, satış, teknik destek, sarf malzemesi temini ve periodik bakım & onarım hizmeti ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, eksikliği her gün daha fazla hissedilen ürün ve hizmet kalitesini yükseltmek amacı ile sektöre yıllarını vermiş deneyimli bir ekip tarafınadan 2011 yılında kuruldu. EMKA ACİL SERVİS olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.

Prensibimiz

Önce hizmet, sonra satıştır.

Emre KARADENİZ

15 yıl elektronik sektörün de yer aldım. İşe tv sistemleri ve radio cihazlarla başladım 2000 yılı başlarında yine cep sektöründe elektronik anakart tamirinde öncü ve başarılı servis hizmeti verdim. Son 4 yılımı drone ve DJI ürünlerine ayırıp büyük başarılara doğru yol aldım şimdi DJI elektroniğinde Türkiye’de ciddi bir kitleye hizmet veriyorum . Bir çok Askeri,Emniyet teşkilatı , Prodüksiyon şirketleri ,Ulusal Kanallar vb Hizmet organlarına teknik onarım desteği veriyorum . Bundan sonraki hedeflerim daha başarılı ve son teknoloji destekli onarım hizmeti verebilmek.

 Değerlerimiz

. Güvenilirlik İş Ahlakı
. Sorumluluk Duygusu
. Deneyim
. Kalite Bilinci
. Gelişim İnancı
. Müşteri Memnuniyetine Odaklanma

Misyonumuz

Tüm EMKA ACİL SERVİS çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerimizinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.
Müşterilerimizin başarıları için, değer sağlamak amacıyla yüksek kalite standartlarında ürün ve hizmetleri uygun fiyat ile üretmek.

Vizyonumuz

Bilişim sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.
Hizmetinin kalitesi, yarattığı güven duygusu ve sağladığı müşteri memnuniyetiyle sektörün lider şirketi olmaktır.

Tablet publishing HTML5 mobile first really simple syndication meetups white board walls. Initial public offering financial model.

ÖNCELİKLERİMİZ
1
Dürüst ve güvenilir olmak
2
Yüksek kalite, kısa zaman, ekonomik yöntem
3

Müşteri memnuniyeti, güçlü iletişim

STRATEJİMİZ
Doğru Arıza Tespiti
89%
Çözüm Analizi
75%
Süreç Bilgisi
95%
Ekonomik ve hızlı çözüm
75%
Net Sonuç
91%

DJİ DRONE SERVİSİ

Servisimizde işlem gören cihazlar ve servis süreci…

Djı Mavic
Dji Ronin
Phantom 4 Tamir
Phantom 3 Advanced Servis