GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

DRONE SEÇİMİ

Yeni drone kullanıcıları veya drone seçmekte zorlanan kullanıcılar, yeni drone alırken neleri göz önünde bulundurmalı? Dji drone modellerinden hangisini neye göre tercih etmeli?

HANGİ MODEL DRONE ALSAM?

Daha önce kısıtlı bir kullanım alanına sahip olan drone, artık neredeyse bir cep telefonu gibi hayatımızda… Peki drone alırken neleri göz önünde bulundurmalıyız? Kullanım aşamasında bilmemiz gerekenler neler? Drone bakımı nasıl yapılır?  gibi bir çok konuda merak ettikleriniz…

DRONE SEÇİMİ YAPARKEN:

Piyasada bir çok drone markası var; ancak profesyonel uçuş keyfi yaşayabileceğiniz marka DJI’ dır. Emka Drone olarak, sadece Dji marka drone’ ların tamir, bakım, servis ve eğitim hizmetini vermekteyiz. Sadece dji marka ürünlerden bahsedecek olursak, Dji geniş bir drone skalasına sahiptir. Dolayısıyla bir dji marka drone almaya karar verdiğinizde biraz kararsızlık yaşayabilirsiniz. Burada önemli olan kriterler:

Drone kullanım amacı
Fotoğraf, Video Kalitesi
Drone kullanım tecrübeniz
Drone için ayırabileceğiniz bütçeniz

Yukarıdaki kriterler gibi önem sıranızı belirledikten sonra, sıra size uygun drone’ u seçmeye geldi. Kullanım amacınızı, endüstriyel, ticari veya hobi olarak belirledikten sonra seçeneklerimizi biraz daha azaltmış oluyoruz.  Hobi amaçlı kullanıcılar için devam edecek olursak. Dji’ ın en popüler hobi drone’ u  “Phantom Serisi” dir.  Serinin ilk drone’ u Phantom 1′ dir. Daha sonra gelişmiş teknolojiler eklenerek, yeni modeller çıkarılmıştır. Phantom 2, Phantom 3, Phantom 4 ve serinin son ürünü Phantom 4 Pro’ dur. Tüm teknoloji ürünleri gibi alt modeller de kullanılmaya devam etmektedir.

DjiMavic Pro

Dji Mavic Pro satışları başlamıştır. Mavic’ in teknik incelemesi ülkemizde ilk olarak servisimizde yapılmıştır ve sosyal medya hesaplarımızdan sizlerle paylaşılmıştır.

Dji Phantom 4 Pro

Dji Phantom 4 Pro, Phantom serisinin son ürünüdür. Satışları başlamıştır. Yakında servisimzde incelenecektir ve Teknik detayları sizlerle paylaşılacaktır.

Dji’ ın yeni ürünü olan “Mavic Pro” ile, hobi amaçlı drone kullanımında boyut değiştirmiştir ve herkesin kolayca yanında taşıyabileceği bir drone üretmiştir. Artık drone kullanmak ve taşımak kolay bir hale gelmiştir.

EN POPÜLER DJI DRONE’ LARI

Dji’ ın satışa sunulan ve çok konuşulan drone’ ları: Dji Mavic Pro ve Phantom 4 Pro hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis