GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

DRONE SERVİS FOTOĞRAFLARIMIZ

DJI DRONE TAMİR

Emka Drone firmamız bünyesinde, tüm dji marka drone ve  ürünlerinin tamiri yapılmaktadır. Dji Mavic Pro, Phantom 4 Pro, Phantom 4, Phantom 3 Pro, Phantom 3 Adv, Phantom 3 Standart, Inspire 2, Inspire 1… Drone servis hizmetlerimiz: Drone parça değişimi, ana kart arızalarının çözümü, hasarlı parçaların onarımı… Ayrıca drone seçimi, drone kullanımı,  drone güncellemesi, kumpas(compass)  kalibrasyonu, IMU kalibrasyonu gibi bir çok konuda da destek vermekteyiz. Drone kazaları(crash) sonrasında , gimbal hasarları, ribbon kopması, kasa zedelenmesi, ana kart arızası, esc status error, motor hasarı, pervanelerin kırılması gibi problemlerle karşılaşılmaktadır.  Bu tip çok karşılaşılan hasarlarda hızlı ve ekonomik çözüm sürecimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Drone tamirinde iddialıyız…

DJI PHANTOM 4  TAMİR

Dji  Phantom serisinin en gözde drone’ larından olan Phantom 4 düşme veya çarpma sonucunda ribbon kopması, gimbal arızası, anakart arızası, kasa zedelenmeleri, esc status error gibi hasarlar meydana gelmektedir. Servisimiz tüm bu arızaların çözüm merkezidir.

DJI PHANTOM 3 PRO TAMİR

Dji Phantom 3 serisinin en gelişmiş özelliklere sahip olan drone’ dur.  Kaza ve kırım sonucu en çok gimbal, ribbon, pervane, kasa(shell) arızaları meydana gelir. Gimbal değişimi en maliyetli servis süreçlerindendir. Gimbal değişimi yerine servisimizde gimbal onarımı-tamiri maliyeti düşürmek adına tercih edilir.