GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Djı Kullanıcıları İçin Yeni Yerel Veri Modu Geliştiriyor !

Sivil dronelar ve havadan görüntüleme teknolojisinde Dünyada önemli isim olan DJI , Uçuş kontrol uygulamalarıyla olan trafiği durduran yeni bir yerel veri modu geliştiriyor .

Djı uçuş kontrol uygulamaları , en alakalı yerel haritalar , geofencing verileri , en yeni uygulama sürümleri , doğru radyo frekansı , güç gereksinimleri , uçuş emniyetini ve işlevselliğini arttıran diğer bilgileri sağlamak için düzenli olarak internet üzerinden iletişim kurar .Bir pilot yerel veri modunu etkinleştirdiğinde , Djı uygulamaları internet üzerinden herhangi bir veriyi göndermeyi veya almayı durdurur .

Djı Politikalar ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Brendan Schulman ”Kamu ve Özel kuruluşlar da dahil olmak üzere kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yerel veri modeli oluşturuyoruz ” dedi . ”Djı , müşterilerimizin fotoğraflarının , videolarının ve uçuş günlüklerinin mahremiyetini korumayı taahhüt ediyor , yerel veri modu , veri güvenliği ihtiyaçlarının arttığı müşterileri ek güvence sağlayacak ” Bununla birlikte , kritik altapı , ticari sırları , hükümet işlevleri veya benzeri diğer işlemleri içeren hassas uçuşlar için daha fazla bir güvence düzeyi sağlayacaktır .

Djı ,kurumsal ortaklık başkanı Jan Gasparic , ”Djı müşteri tabanının hobi ve kişisel pilotlardan profesyonel , ticari , hükümet ve eğitim kullanıcılarını kapsayacak kadar hızlı bir şekilde genişlediğinden memnuniyet duyuyoruz ” dedi . ” Bu müşterilerin çoğunun verileri hakkında ek güvenceler talep ettiği için Djı , kullanmak isteyen müşteriler için gelişmiş veri yönetimi seçenekleri sunmak amacıyla yerel veri modu geliştirerek ihtiyaçlarını gidermek için harekete geçti ”

 

 

Djı , müşterileri veri gizliliğinin önemini tanır . Djı sunucuları ile uçuş günlüklerini senkronize etmeyi , Djı SkyPixel web sitesine fotoğraf veya video yükleyerek , uçağa servis için Djı’ye fiziki olarak teslim etmeyi seçmediğiniz sürece Djı , kullanıcı uçuş günlüğüne , fotoğraflarına veya videolara erişmez veya toplamaz .

Schulman , ” Yerel veri modu , müşterilerin kritik verilerin yanlışıkla İnternet üzerinden iletilmediği ek güvence altına alırken , müşterilerin Djı uçuş kontrol uygulamalarından en iyi şekilde yararlanma imkanı sağlayacak ” dedi . ”Müşterilerimizin ihtiyaçlarının bir parçası olarak yerel veri modeli geliştirmenin yanı sıra çıkarlarını savunmaktan memnuniyet duyuyoruz ” dedi .

Yerel veri modu birkaç ay boyunca geliştirilmekte ve önümüzdeki birkaç hafta içinde başlayacak olan Djı uygulamalarının gelecek sürümlerinde yer alacaktır . Djı ‘ nın uygulamaları arasından , Djo go , Djı Go 4 , Djı Xt Pro , Djı Pilot ve Ground Station Pro bulunur .  Bu uygulamalar akıllı telefonlarda ve uçları kontrol eden veya drone’un uzaktan kumanda birimine bağlanan tabletlerde çalışır . Yerel veri modu özelliği , yerel düzenlemeler veya gereksinimler nedeniyle bir İnternet bağlantının gerekli olduğu veya çok önerildiği yerlerde kullanılmayabilir .

Related Posts