GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

DJI yeni eğitim robotunu duyurdu

DJI yeni eğitim robotunu duyurdu
Ticari Drone sektöründe lider vaziyette olsa da Çinli DJI şirketinin gerçek uzmanlık alanı robotik teknolojiler. Şirket zaman zaman katma kıymet üreten projelerle karşımıza çıkıyor. DJI RoboMaster S1 eğitim için planlanmış ilk DJI robotu olma özelliğine sahip.

DJI RoboMaster S1 gelişmiş sensörlere sahip geniş kapsamlı bir eğitim robotu ve elinden geldiği kadar uygun maliyeti şehire rekabete katılmayı amaçlıyor. Genelde bu alandaki robot projeleri ya daha ufak çaplı teknolojilere sahip ya da daha pahalı modüllerle genişletilebiliyor.
DJI RoboMaster S1 robotu 31 değişik sensörü ile etrafındaki civarı olabildiğince ayrıntılandırıyor. Bir motor, Mecanum tekerlekler, mekanik bir gimbal, geniş açı kamera, altı adet PWM genişleme modülü ile robot pek çok projeye hazır.Yazılımı içerisinde 6 adet suni zeka kutuyu yer alıyor. Bunlar görsel bilişim ve tasvire üzerine planlanmış. Kullanıcı isterse Phyton veya daha kolay Scratch dili ile kendisine göre programlama da yapabiliyor. Robot öbür S1 robotlarla değişik çabalara girişebiliyor.

DJI RoboMaster S1 için 499$ maliyet yaftayı tanımlanmış. PlayMore ismindeki daha kapsamlı kutu ise sene sonuna doğru piyasada olacak. Bu kutuda reyin hakimiyetçisi, ekstra pil ve atış için jel kapsüller yer alıyor. DJI eğitim müesseselerine muhtelif indirimler sunacak.

Related Posts

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis