GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

HER ANI YAKALA

300gr, 16 dk Uçuş Süresi

DJI imzalı teknolojilerinin tümüne sahip olan ve her anınızı

Akıllı uçuş kontrol seçenekleri, mekanik bir gimbal ve

inanılmaz görüntü kalitesine sahip olan bir kamera ile

Spark yaratıcılık sınırlarınızı zorlamanıza fırsat verir.

DJI SPARK

Plugin "JW Player for Flash & HTML5 Video" is not active. Use this link to activate it.
Plugin "JW Player for Flash & HTML5 Video" is not active. Use this link to activate it.

 

QuickShot

BİR DOKUNUŞ İLE VİDEOLAR

Spark’ın sizin için profesyonel çekimler yapmasını sağlayın. Hızlı Çekimler sinematik kompozisyonla inanılmaz görüntüleri çekmenize yardımcı olur.

Roket: Aşağı doğru işaret eden kamera ile yukarı çıkın.

Dronie: Fotoğraf makinesi konunuza kilitlenmiş olarak geriye ve yukarıya doğru uçuyor.

Circle: Hedefinizin etrafında daire Çemberi.

Helix: Yukarı doğru uçarak, etrafında spiral oluşturun.

TapFly

PARLAKLARINIZDA UÇUŞ

TapFly modunda, fotoğrafınızı siz sadece hayal edin ve Spark onu yakasın. Telefon ekranınıza dokunduğunuzda Spark, görüş teknolojisini kullanarak, engelden kaçınma aktifken dokunduğunuz yöne doğru uçup, istediğiniz görüntüyü size yakalayacaktır . Artık görüntüleri sadece parmak uçlarınızla yakalayabilirsiniz.

Koordine Yönlendirme
Ekrana dokunun ve yüksekliği korurken o noktaya uçun. Ekranda dokunduğunuz yönde uçmaya devam edin.

ActiveTrack

TAKİPTE KALMAK

Spark, ActiveTrack ile farklı şekil ve boyuttaki nesneleri otomatik olarak tanır ve bulundukları yere ve hareket hızına göre onları izler. Bu, izlemeyi çok daha kolay ve daha güvenilir hale getirir.

İzlenecek Nesne Profile
Takip edilecek nesneyi belirlemek için, nesneyi kutucuk içerisine alınız. Nesneyi nsabit bir perspektiften takip edebilirsiniz.

Gesture

HER ANINIZI SAKLAR…

Gesture Modunda; Spark’ a bir çok hareket öğretilmiştir  ve bu basit hareketlerle özçekim(serfie) yapmanıza imkan verir, basit hareketlerle selfie yapabilirsiniz. PalmControl modu ile, Spark’ı elle kontrol edebilirsiniz. İsterseniz uzaktan kumandayı ve telefonunuzu kullanmadan sadece elle kontrol sağlayabilirsiniz.

Selfie PalmControl
Selfie yapmak için, omzunuzu yükseltin, el sallayın veya parmaklarınızla bir çerçeve yapın. Spark, el hareketleirnizi takip edebilir, hatta avucunuzda kalkıp; avucunuza iniş yapabilir.

Mekanik Gimbal Stabilizasyonu

SHAKE-FREE SHOTS

Spark’ın 2 eksenli mekanik parmak izi ve UltraSmooth teknolojisi ile, sarsıntı ve sarsıcı deklanşör efektini önemli ölçüde azaltılıyor ; görüntüleri istikrarlı ve ayrıntılı çekebiliyor.

Güçlü Mercek

TÜM RENKLERİ YAKALAYIN

Spark görüntüleri, kararlı, keskin ve canlıdır. Tüm renkleri çok az bir sapma ve bozulmayla kaydeder. Spark’ın kamerası, 25 mm eşdeğeri odak uzunluğuna sahip, f / 2.6 geniş açılı lense sahiptir. Beş öğe, sıkıştırılmış bir çerçeveye uyan tek bir grup halinde düzenlenmiştir.

1 / 2.3 “Sensör

DAHA FAZLA DETAY KAYDI

Küçük ve kompakt olan Spark’ın kamerası 1 / 2,3 inç CMOS sensörüne sahiptir ve 1080p’de sabitlenmiş video ve 12MP’de fotoğraflar çekmenizi sağlar. Daha büyük pikseller, Spark’ın ışığa aşırı hassas olması ve renkleri tam olarak kaydetmesi anlamına gelir.

Birden Çok Çekim Modu

FOTOĞRAFÇILIKTA ÇEŞİTLİLİK

Spark’ a, Pano and ShallowFocus olmak üzere. iki yeni çekim modu eklenmiştir. Ayrıca önceki tüm Dji çekim modları mevcuttur.

Pano ShallowFocus
Spark yatay veya dikey panoramaları, gimbalı otomatik olarak ayarlayarak çeker. 3D görüntü teknolojisi, sığ bir alan derinliğinde fotoğraf çekmeye yardımcı olur.

Güçlü İtiş Gücü

HIZ ve HASSAS KONTROL

Aerodinamik, hafif ve kaygan tasarımı ile Spark, minimum rüzgar direnci ile  uçar. Gimbalın ve kameranın uçakla aynı hizada olması, istikrarı önemli ölçüde arttırıyor. Güçlü tahrik sistemi ile , güçlü rüzgarlarda, Sport Mode’da 31 km / s’ye (50 km / s) kadar  istikrarlı uçuş imkanı sunar. 2 Gelişmiş uçuş kontrol sistemi, Spark’ın uçuş esnasında eğlenceli ve sezgisel olmasını sağlar.

 

HD Wi-Fi Video İletimi

DAHA İLERİ UÇUŞ, DAHA FAZLA GÖRÜŞ ALANI

Yenilikçi HD Wi-Fi teknolojisi, 1.2 mil (2 km) uzakta 720p gerçek zamanlı video aktarımı sağlar.

Havada kal

UYGUN OLMAYAN UÇUŞ ZAMANI

Spark’ın tüm akıllı özellikleriyle bile, uçuş süresi tehlikeye atılmaz. Tam dolu bir pil ile 16 dakikaya kadar uçarak daha fazla çekim yapabilirsiniz.

FPV Uçuş

AERYAL DENEYİM

Spor Moduna geçin ve Spark’ın hız potansiyelini açın. Spor Modu, zımbalı modu varsayılan olarak FPV’ye ayarlar; böylece kamera, uçarken sizinle birlikte hareket eder. Yükseltilmiş bir FPV deneyimi için, bir çift DJI Gözlüğü’nü seçin ve farklı bir dünya görün.5

FlightAutonomy

ALGILAMA GÜCÜ

Spark FlightAutonomy sistemi, ana kamera, vizyon bulma sistemi (VPS), 3D algılama sistemi, çift bant GPS, yüksek hassasiyetli IMU ve 24 güçlü işlemci çekirdeği içerir. Bu güçlü özellikler, Spark’ın en fazla 98 ft (30 m) mesafedeki VPS yardımıyla doğru bir yerde durmasını, 16 ft’ye (5 m) kadar uzaktaki engelleri algılamasını ve güvenli bir şekilde karaya inmesini sağlar.

Return-To-Home

ÖZGÜR UÇUŞLAR

Yeni DJI uçakları gibi, Spark da yeterli GPS sinyali ile otomatik olarak ev noktasına dönebilir. Pil çok düşük olduğunda, bağlantı kaybolduğunda veya yola çıkan engelleri algıladığınızda Spark’ ın, Eve Dön (RTH) düğmesine basarsanız, önceden ayarlanmış bir ev noktasına geri döner. Spark’ın aşağı doğru bakan kamerası, ev noktasını çevreleyen bölgenin görüntülerini yakalar ve güvenli bir iniş için RTH sırasında bu görüntüleri referanslar.

Uçuş Koruması

AKILLI UÇUŞ

DJI’nın GEO sistemi, drone uçuşlarının havaalanları veya stadyumların yakınında olduğu gibi emniyet veya güvenlik durumunu size bildirir. Bu bilgilendirme sayesinde Spark’ı güvenli ve sorumlu bir şekilde uçurabilirsiniz.

Akıllı Uçuş Pili

GÜÇ VE KORUMA

Spark optimum performans için yüksek enerjili, yoğunluklu bir LiPo pil kullanıyor. 12 akıllı koruma fonksiyonu, güvenli uçuş sağlamanıza yardımcı olur. Buna ek olarak, Spark’ın bataryası, gerçek zamanlı olarak ne zaman iniş yapacağınızı bildiren kalan uçuş süresini tahmin eder.