GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji Spark Tamiri

Dji servis, drone sektörünün lideri Dji marka ürünlerinin tamiri, bakımı ve onarımı için yaygın olarak kullanılan bir tanımlama haline dönüşmüştür. Bu yazımızda “Dji Servis” hakkında sizlere tüm detayları aktaracağız.

Dji Spark Servis Hizmetleri

Dji servis, drone sektörünün lideri Dji marka ürünlerinin tamiri, bakımı ve onarımı için yaygın olarak kullanılan bir tanımlama haline dönüşmüştür. Bu yazımızda “Dji Servis” hakkında sizlere tüm detayları aktaracağız.

İnsansız Hava Aracı olarak dilimize geçen drone’ ların kullanım oranı ülkemizde oldukça arttı ve artmaya devam etmekte. Drone, uzaktan komuta ile yönlendirebilen, donanımına göre belirli bir süre havada kalabilen, kamera ile görüntü veya video kaydedebilen araçlardır.  Drone’ lar  yaygın olarak hobi amaçlı ve ticari amaçlı kullanılmaktadır.  İzlediğimiz bir çok film sahnesi artık drone çekimiyle yapılmaktadır. Sinema, haber, konser, festival, organizasyon çekimi v.b. bir çok alanda drone etkili bir rol oynuyor.

Hobi amaçlı basit kullanımlarda birkaç marka var ancak, profesyonel deneyimler yaşayabileceğiniz tek marka Dji’ dır. Dji’ ın drone konusunda çok geniş bir skalası var diyebiliriz. Her sektör için ve hobiciler için çeşitli model drone’ lara sahip bir firma hatta zaman zaman kendi ürünleri arasında rekabet oluşturabilmekte. Inspire serisi, Phantom Serisi, S-1000, Ronin serisi, yeni bir boyutta ürettiği Mavic Pro ve Spark  gibi çok çeşitli drone’ lara sahip.

Dji Drone’ larını kullanmak çok zor değil ancak başlangıçta biraz eğitim gerektirmektedir. Drone kullanımında profesyonelleştikçe drone kaza oranınız da azalacaktır. Uçuş deneyimleriniz arttıkça, daha rahat ve kolay kullanabilirsiniz.

Uçuş deneyimi esnasında bazen kazalar da meydana gelmektedir. Kaza sebepleri; pilotlukta acemi olmak, hava şartları, sinyal kaybı, bazı püf noktalara dikkat etmemek gibi pilot kaynaklı ya da dış etkenlerdir. Dji marka drone’ lar pahalı olduğu için tamir ve servis süreci de pahalı olabilmektedir.

Dji teknik servisinde; drone tamirinin, bakımının ve onarımının çok hassas olduğunu sizlere hatırlatırız. Drone kullanımının son birkaç yıldır ülkemizde arttığından bahsetmiştik, bununla beraber bir çok dji teknik servisi piyasada yer almıştır. Ancak sadece drone kullanabilmek ve elektronikten anlamak kesinlikle drone servisi için yeterli değildir. Bunların yanında drone anatomisini iyi analiz etmek, yeni eklenen teknolojileri özümseyebilmek, olası arızaları önceden tespit edebilmek çok önemlidir. Dji Servis konusunda tecrübeli bir firma olarak sizlere önemle hatırlatırız. Çünkü yanlış bir müdahale drone’ u daha çok zarar verebilir ve tamir maliyetini arttırabilir.

Dji Teknik Servis Hizmetlerimiz

Firmamıza tüm Türkiye’ çapından müşterilerimiz drone tamiri için ürün göndermektedir. Bu yüzden Emka Drone ailesi ile yeni tanışan müşterilerimiz için Dji Servisimiz hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Dji Drone Servis

Firmamızda öncelikle düzen ve titizlik son derece önemlidir. İstanbul’ da olan müşterilerimizi veya yolu İstanbul’ a düşenleri her zaman davet ediyoruz gelip servisimizi görmeniz bizi mutlu eder. Yaptığımız işleri şu şekilde özetleyebiliriz: Dji Marka ürünlerinde karşılaşılacak sorunların tespiti ve bu sorunlara yönelik çözüm geliştirmek. Yeni ürünler için ilk incelemenin yapılması ve muhtemel karşılaşılacak sorunlara yönelik çalışmalar yapmak. Örneğin Dji’ ın yeni ürünlerinden Phantom 4 Pro’ nun ve Dji Mavic Pro’ nun tamiri firmamızda bir çok kez ekonomik yöntemlerle gerçekleştirildi. Bununla birlikte yeni ürünlerinin kullanımında dikkat edilecek noktalar, yeni eklenen özellikler, kullanım modları, donanım bilgileri gibi bir çok konuda araştırma yapılmaktadır.

Drone Tamir

Öncelikle elimize ulaşan drone’ lar, firmamızın özel yazılımına tüm parçalarının seri numaralarıyla kaydedilir ve formu oluşturulur. Her hangi bir karışıklığa ve kayba asla imkan verilmez. Daha sonra cihaz ön inceleme için sıraya alınır. Ön inceleme yapılarak; drone hasarları tespit edilir ve en uygun çözümler üretilir. Daha sonra çözüm ve maliyet bilgisi size bildirilir. Onaylamanızdan sonra drone tamir süreci başlayacaktır.  Drone orijinal haline getirilip teslim edilir.

Drone Çalışma Alanlarımız

Dji Teknik Servis hizmetinin dışında firmamız hava çekiminde ve drone eğitiminde de hizmet vermektedir. Bursa Uludağ’ da her yıl düzenlenen Winter Fest çekimleri iki yıldır firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Dji tamirinde, firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz ve dji drone servisiyle ilgili her konuda bizlere ulaşabileceğinizi sizlere hatırlatırız.

Tüm detaylı bilgilere dji teknik servis sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dji Spark Servisi

Dji Spark genel yapısı ile Dji Mavic’ in küçültülmüşü, Spark’ da da olası servis ve tamir işlemleri yine Dji Mavic ile benzer olacaktır: Dji Spark Kol tamiri, Dji Spark gimbal tamiri, Dji Spark Motor tamiri, Dji Spark ribbon değişimi….

dji-spark-tamir-2
dji-spark-servis-1
dji-spark-tamir

Related Posts

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis