GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji Spark Fly More Combo

Dji Spark Fly More Combo

Dji teknik servis olarak sizlere sadece dji servis hizmeti değil, aynı zamanda drone’lar hakkında yazılar yazmaktayız. Bu yazılarımız ile sizlerin drone’lar hakkında bilgi sahibi olmanızı istemekteyiz. Drone alırken en önemli noktada o drone’un özellikleridir değil mi? Peki ya Dji Spark Fly More Combo model drone’un özellikleri nedir, hiç merak ettiniz mi? Haydi başlayalım.

Dji’ın bütün özelliklerine sahip olan bu mini drone ile tanışın. Spark Fly More Combo ile eşsiz anlarınızı ve ilham verici anları yakalama konusunda fark yaratacaksınız. Yaratıcılığın sınırlarını zorlamanıza sebep olacak olan Spark, harika görüntü kalitesine, mekanik gimbal ve akıllı uçuş kontrol sistemlerine sahiptir.

Hızlı Kalkış, Basit Kontrol

Açıldıktan birkaç saniye kadar sonra havalanmaya başlayan Spark, yüz tanıma sistemi sayesinde sizi tanımakta ve kalkışa hemen geçmektedir. Hiçbir mobil cihaz ve uzaktan kumandaya gerek duymadan, sadece el ile yaptığınız harekeleri algılayarak, havadan fotoğraflar çekebilir ve drone’u kontrol edebilirsiniz.

Tek Dokunuş Video Modları

Spark’ın sunmuş olduğu QuickShot özelliği ile harika sinematik görüntüler elde edebilirsiniz. Bu drone sizler için oldukça profesyonel videolar çekebilir. Sizler için Spark’ın video modları ve özelliklerini aşağıda anlatacağım.

Rocket Modu: İşaretlenen bir bölgeden dikey olarak havalanmasını sağlayan bir moddur.

Droine Modu: İşaretlemiş olduğunuz bölgeden geriye ve yukarı yönlerinde hareket etmektedir. Yani kendinizi işaretlediğinizi varsayarsak, sizden çapraz bir şekilde uzaklaşarak çekim yapmaktadır.

Circle Modu: Yine kendinizi hedef olarak gösterdiğinizi ele alalım. Drone bu modda sizin etrafınızda dairesel bir şekilde dönüş yapmaktadır.

Helix Modu: Spiral şeklinde hareket ederek konumunuzdan yukarı yönde uzaklaşmaktadır.

Coordinate Modu: Ekranın üzerinden işaretlediğiniz bölgeye mevcut irtifasını koruyarak uçmaktadır.

Direction: Nereye gitmek istediğini ekran üzerinden seçerseniz, o bölgeye gidecektir.

Kamera

Spark Fly More Combo sahip olduğu UltraSmooth teknolojisiyle rolling shutter  ve titreme gibi etkileri azaltmakta, stabil ve keskin görüntüler ortaya çıkarmaktadır. f/2.6, 25mm eşdeğer geniş açışı lense sahiptir ve bu lens, 5 element 1 grup çerçevesine göre ayarlanmıştır.

Spark’ın içerisinde kompakt ve küçük 1 / 2,3 inçlik CMOS sensörü bulunmaktadır. Bu sensör 1080p videolar çekebilir ve 12MP’dir.

Hassas ve Hızlı Kontrol

Spark Fly More Combo, hafif, ince ve aerodinamik tasarımı ile rüzgâr direncinde de öne çıkmaktadır. Daha dayanıklı ve stabil uçuş yapması amacı ile, kamera ve gimbal özel bir tasarım gövde ile birlikte çalışmaktadır. Sport Modunda, güçlü pervaneleri sayesinde rüzgârlı havalarda bile 50km hıza çıkabilmektedir.

Dji Servis İstanbul

Sizler için vermiş olduğumuz dji servis hizmeti ile drone’larınızın başına gelenlere çare bulacaksınız. Dji servis İstanbul içerisinde hizmet vermekte olup, çözüm odaklı düşünerek sorunlarınıza çare olmaktadır. Her zaman söylediğimiz gibi, müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Bunu asla unutmayın.

Related Posts