GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji Spark Firmware Güncellemesi , Uçuş Emniyetini Geliştiriyor !

Dji Spark Firmware Güncellemesi , Uçuş Emniyetini Geliştiriyor

DJI , uçuş güvenliği ve Djı Spark’ın performansını daha da artırmak için bu hafta yeni bir yazılım güncellemesi yayınlıycak .Yeni firmware güncellemesi , uçuş sırasında güç kaynağını optimize etmek için Spark’ın pil yönetim sistemini geliştiriyor . Buna ek olarak , yeni ürün yazılımı , Spark’ı Dji Goggles ile tam olarak entegre etmek için destek ekledi . Kalkıştan sonra daha iyi bir kararlılık için PalmLaunch işlevini optimize etti , Quickshot Dronie modunda kontrollerin doğruluğunu geliştirdi ve senkronizasyon yaparken uzaktan kumandanın uyumluluğu artırdı .

 

 

DJI GO 4 App’ ten istendiğinde , internet bağlantısı olan kullanıcılar dronelarının ve batarya donanımlarının güncellemesi için yeni ürün yazılımını indirebilicek . Drone ve batarya ürün yazılımı güncellemeleri ayrıca DJI Assistant 2 masaüstü yazılımı ile de yapılabilir . DJI , uçuş güvenliği ve ürün güvenirliğini en üst düzeye çıkarmak için zorunlu yazılım güncelleme seçeneğine karar verdi. Güncelleme yeni özelliklerle birlikte , daha güçlü bir video ve fotoğraf geliştirme kombinasyonu sunmasın yanı sıra , video kaydını başlatmak ve durdurmak için yeni bir jest ve daha sinematik kontrol için geliştirilmiş QuickShot video özelliklerinide içeriyor.

Related Posts

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis