GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji Servis

Dji Servis

dji-servis

Pek çok amaçla kullanılan Dji Drone’lar kullanıma bağlı olarak arızalanabilmektedir. Bu arızayı çözüme kavuşturarak tekrar cihazınızı düzgün bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Emka Drone olarak ilk etapta cihazınızdaki arızayı analiz ederek neyin doğru çalışmadığını ve drone’da olan aksaklıkları buluyoruz. Daha sonra ise size haber verilerek size drone tamir maliyeti çıkarılıyor. En uygun drone tamir fiyatlarını firmamızda bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Tekrar cihazınızı ilk günkü gibi sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Drone arıza ve tamir konusunda tecrübeli ve profesyonel bir ekibe sahip olan Emka Drone size en uygun ve en hızlı çözümleri üretmektedir.

 

 

 

 

Dji Servis İletişim :

Telefon : 0(216) 418 8908

Gsm      : 0(532)583 0020

Mail      : info@emkadrone.com

Adres     : Zühtüpaşa Mahallesi, Zühtüpaşa Mh.,

Recep Peker Cd., Kurt apt. No: 17 Kat: 5

D: 9, 34200, 34724 Kadıköy/İstanbul

 

 

Yaratıcılık, her rüyanın kalbinde. Dünyamızı değiştiren her fikir, her çığır açan sıçrayış yetenekli yaratıcıların vizyonuyla başlar. DJI’da, bu yaratıcılara fikirlerini hayata geçirmek için ihtiyaç duydukları araçları sunuyoruz.

Platformlarımız, bir zamanlar ulaşılamayan görüntüleri yakalamalarını sağlıyor. Uçan ve kamera dengeleme sistemlerimiz kamera yerleştirme ve hareketini yeniden tanımlıyor. Şaşırtıcı fotoğraflar ve videolar, değerli kişisel hatıralar ve üst düzey profesyonel imgeler, dünyanın her köşesinde her gün DJI ürünleri kullanılarak yakalanıyor.

DJI teknolojisi yaratıcıları etkinleştirmekle ötesinde bir şey yapmaz. Vizyonerleri mümkün olduğunun sınırlarının ötesine geçerek dünyaya ilham vermeye teşvik ediyoruz.

Bunu, sürekli yenilik ve merak kültürünün AR-GE’ye verdiği benzersiz bir taahhüt ve karmaşık teknolojiyi kullanımı kolay cihazlara dönüştürmeye odaklanarak yapıyoruz. Ürünlerimiz “formun fonksiyonu takip eder” in ethosuna dayanıyor, ileri teknolojiyi dinamik tasarımlarla birleştiriyor.

Merkezi Shenzhen, Çin’in Silikon Vadisi olarak kabul edilen DJI, tedarikçilere, hammaddelere ve sürdürülebilir başarı için gerekli olan genç, yaratıcı yetenek havuzuna doğrudan erişimden faydalanıyor. Bu kaynaklara dayanarak, 2006’da tek bir küçük ofisten küresel bir işgücüne geçtik. Ofislerimiz şimdi Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Hollanda, Japonya, Güney Kore, Pekin, Şangay ve Hong Kong’da bulunabilir. DJI, özel ve işletmeci bir şirket olarak, kendi vizyonumuza odaklanır; teknolojimizin yaratıcı, ticari ve kar amacı gütmeyen uygulamalarını destekler.

Bugün, DJI ürünleri endüstrileri yeniden tanımlıyor. Film yapımcılık, tarım, koruma, arama kurtarma, enerji altyapısı ve daha fazla güvenen DJ’ler, çalışmalarına yeni perspektifler kazandırmaya ve daha önce hiç olmadığı kadar hızlı, daha hızlı ve daha başarılı bir şekilde başarı kazandırmaya yardımcı olurlar.