GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji Phantom 5’ten Beklediğimiz Özellikler

Öncelikle belirtmek isteriz ki dji servis arayışınızı dji yetkili servis hizmetimiz ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu yazımız ile sizlere DJI’ın yeni çıkaracak olduğu Phantom 5 model drone’unun özelliklerini sunuyoruz.

DJI Phantom 5 Özellikleri

DJI’ın yeni çıkarak olduğu Phantom 5 drone’un, genel forum uzmanları ve güvenilir kaynaklar ile ortaya atılmış özellikleri vardır. Fakat bu özelliklerin doğruluğu kanıtlanmamıştır. Yani dememiz o ki ağızdan ağız dolaşan özelliklerinden bahsedeceğiz sizlere.

Değiştirilebilir Lens Sistemleri

DJI tarafından yapılmasını sabırsızlıkla beklediğimiz Phantom 5’in yakın bir zamanda çıkacağı duyurulmuştur. İnternet üzerinden bir kullanıcının paylaşmış olduğu Phantom 5’e ait olan bir görselde, değiştirebilir bir len sistemine sahip olduğu söylenebilir. Daha önce çıkarmış olduğu versiyonlardan farklılık yaratarak sabit lens tercihinde bulunulmamıştır. DJI tarafından değiştirilebilir lensli sistemin henüz kullanıp kullanılmayacağı açıklanmamıştır. Fakat şirkete oldukça yakın olan birkaç kaynak bu iddianın doğruluğuna vurgu yapmışlardır. Yani üretici firma tarafından net bir bilgi verilmese de, herkes bunu bilmektedir. Drone’un anten kapağı ve iniş takımında plastik, gövdesinde ise alüminyum kullanıldığı söylenmektedir.

Uçuş Süresi

DJI Phantom 4 modelinde uçuş süresi 30 dakika idi. Yeni çıkacak olan Phantom 5 modelinde Phantom 4 modeline kıyasla daha uzun uçacağı söylenmektedir. Yani ortalama bir değer verilecek olursa tahmini uçma süresi 35 dakikadır.

Menzil

Yine Phantom 4 modeli ile kıyaslayacak olursak. Phantom 4 modelinde menzil 7 km iken yeni çıkacak olan Phantom 5 modelinde 8 km olacak diyebiliriz. Potansiyel olacak şekilde 10 km. DJI Phantom 5 modeli mükemmel bir sinyal gücüne sahip olacaktır.

Kamera

DJI Inspire 2 Drone modeli 5K’lık bir kamera özelliğine sahipken, Phantom 5 modeli daha iyi bir kameraya sahip olacaktır. Herhangi bir yükseklikte bile daha iyi bir görüntüye sahip olmak amacı ile değiştirilebilir lens özelliği bulunacağından söz edilmektedir. 

Sensör

Karşılaşacağı engelleri  üst, alt, arka, ön ve yanlarda bulunan sensörler önleyeceği söylenmektedir. Çıkacak olan Phantom 5 modelinin sahip olduğu 360 derecelik yan sensörler engellerden kaçınacaktır. 

DJI Yetkili Servis

İlgisi olduğunuz veya sahip olduğunuz DJI drone’lar için dji yetkilisi servis ihtiyaçlarınızı bizim aracılığımız ile karşılayabilirsiniz. Sizlere sağladığımız dji servis hizmeti ile oldukça memnun kalacağınızı söylemek isteriz. Dji servis hizmeti için lütfen iletişime geçiniz.

Related Posts

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis