GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji Phantom 5

Merhabalar, sizler için yeni çıkacak olan DJI Phantom 5 hakkında bilgileri derledik ve sizler için bunları yayına alıyoruz. Ek olarak sizlere DJI teknik servis hizmeti verdiğimizi belirtmek isteriz. Kaliteli ve müşteri memnuniyetine önem veren bir DJI servisi arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

DJI Phantom 5

Markaların drone üretmesindeki en büyük role sahip olan DJI, yaklaşık 6 yıl kadar önce Phantom 1 ile drone piyasasına adım atmıştır. Skylogic Research tarafından hazırlanan rapora göre DJI, %74’lük pazar payına sahiptir. Son çıkan Phantom 4 modeli ile DJI firması oldukça büyük bir başarı yakalamıştır. Bu başarısının ardından birçok kişi tarafından yeni bir Phantom modeli çıkmayacağı iddia edilmiştir. Fakat DJI yetkilileri tarafından yapılan konuşmalarda kullanıcıları sevindirecek haberler verildi ve iddialar yalanlandı. DJI Phantom 5 hakkında pek fazla açıklama yapılmasa da yolda olduğu açık bir şekilde belirtildi.

Netliği onaylanmasa da kamuoyun üzerinde çıkacak modelin özellikleri oldukça bulunuyor. Lansman tarihi hakkında DJI tarafından hiçbir açıklama yapılmamıştır. Yeni modelin ne zaman çıkacağı halen gizli tutulmaktadır. Aygıtın basına sızan görüntüleri mevcuttur. Fakat görsellerin doğruluğu tabi ki de firma tarafından onaylanmamıştır.

Tahmin Edilen Teknik Özellikleri

Daha çok sızdırıldığı iddia edilen özelliklerin doğruluğundan emin olamayız. Fakat birçok kullanıcının ortak bir şekilde tahmin ettiği özellikleri bulunmaktadır. Yeni çıkacak olan Phantom 5 modelinde mercek kamerasının değişilebilir olması en dikkat edici özelliktir. Bu modelde menzil olarak 7 km olduğu söylenmiştir. Bulunduğunuz noktadan 7 km çapı içerisinde rahatlıkla çekim yapılabileceği belirtilmektedir. Tabi 7 km mesafe gidebiliyor fakat hızı kaç? Tahmin edilen ve en dikkat çeken bir diğer özellikte hız. Yeni modelle birlikte hızın 55 MPH’ye ulaşacağı söylenmektedir. Buda neredeyse saatte 88 km ile gideceği anlamına gelmektedir. Phantom 5 su geçirmeyecek. Evet, yanlış duymadınız. Yeni çıkacak olan Phantom 5 modelinin yağmur ve kar suyu geçirmeyeceği iddia edilmektedir. Eğer tüm bilgilerin doğruluğu kanıtlanırsa, gerçekten drone piyasasında bir devrim yaratacak model ile karşı karşıya kalacağımızı söyleyebiliriz.

DJI Teknik Servis

Firmamızın sizler için hazırlamış olduğu bu bilgiler umarız işinize yaramıştır. Tüm bu bilgilendirmelerin yanı sıra sizlere DJI teknik servis hizmeti karşıladığımızı da bilmenizi isteriz. Piyasada  DJI servis hizmet çok az sayıda bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetinin bizler için önemi büyüktür. Bu sebep ile verilen DJI teknik servis hizmetinden memnun kalacağınızı belirtmek isteriz.

Related Posts

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis