GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Djı Phantom 4 Pro Repair

Dji Phantom 4 Pro’nun sahip olduğu en büyük artılarından biri, drone’un arkasında, altında ve önünde bulunan karşılaştığı engelleri algılamak için üç görselli sistem seti ve her iki tarafında da birer adet kızılötesi algılaması olmak üzere toplamda 5 yönlü engel tanıma sensörü olmasıdır. Drone’unuzun hem ileri hemde geri uçuşlarında güvenliğini sağlamaktadır. Sport Mode’da, 7 metre mesafeye kadar olan bütün nesneleri tespit eden kızılötesi sensörler hassas bir uçuş yapmanıza olanak sağlar. Kapalı bir ortamda yapılacak uçuşlar içinde duvar algılaması yapabilen Dji Phantom 4 Pro modeli, kendisini çevreleyen koruyucu bir baloncuk görevi almaktadır.

Peki neredeyse bir güvenlik duvarına sahip olan bu drone, nasıl olur da bir kaza yapar? Tabi ki de pilot hataları. Sahip olduğunuz Dji Phantom 4 Pro drone’unu en etkin ve güvenli bir şekilde kullanmak için sahip olduğu bütün özelliklere hakim olmanız gerekmektedir. İsterseniz kendinizi iyi bir fotoğrafçı yada kameraman olarak tanımlayın. Bu tarz donanımlı drone’ları kullanabilmek için deneyim ve usta bir pilot olmak şarttır. Tabi usta pilotlarda kaza yapmaz dememiz doğru olmaz. Kaza sebeplerine ve tamir işlerine girmeden hemen önce hatırlatmak isterim ki dji teknik servis arayışınızı sizlere sunduğumuz dji servis hizmeti ile son bulacaktır.

Kullanım Kılavuzunu Okumamak ve Hazırlıksız Uçuşlar

Bu tür donanımlı ve gelişmiş drone’lar ile halen kazalar meydana gelmektedir. Bunun en önemli ve ilk sebeplerinden biriside cihazın özelliklerine yeterli seviye bilgi sahibi olmamaktır. Gün geçtikçe gelişen drone’ların kullanımlarına kolaylık eklenmekte bir o kadarda ustalık gerekmektedir. Drone’unuz ile uçuş yapmadan önce en az 2 saatlik bir simülatör pratiği yapmanızı öneriyoruz.

Aslında sizlere drone kazalarına sebep olan şeyleri anlatmaya kalksak bu saatlerimizi alacaktır. Bu yüzden sizler için kısa kısa sebeplerinden bahsedelim ve hemen ardından tamir konularına geçelim.

Yüksekten uçmak, görüş alanı dışarısına çıkmak, pil seviyesine güvenmek, kötü çevre ve kötü hava koşulları, hız tutkusu, kuş saldırıları, su ile temas, kalkış ve iniş kazaları gibi birçok neden kaza yapmanıza olanak sağlamaktadır.

DJI Teknik Servis

Siz değerli müşterilerimiz ve değerli drone’larınız için en iyi şartlarda dji servis hizmeti vermekten onur duymaktayız. Karşılaşacak olduğunuz Dji Phantom 4 Pro kamera tamiri ve değişimi, kalibrasyon hataları, gimbal kalibrasyon hataları, motor tamiri ve değişimi, sensör arızaları, gimbal tamir ve değişimi, gövde tamiri, kablo değişimleri, anakart tamiri, kumanda değişim ve tamiri, su ile temas sonrasında tamir ve bakımı gibi daha sayamadığımız onlarca tamir hizmeti ile dji servis İstanbul içerisinde hizmet vermektedir. Unutmayın sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız. Müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem sayesinde yapılan tüm işler için büyük emek harcanmakta ve bu emeğin sonucu olarak müşterilerin memnuniyeti söz konusu olmaktadır.

Related Posts