GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

DJI Phantom 4 PRO + Obsidian

1 INCH 20 MP Sensör Kamera

Phantom 4 Pro’nun sahip olduğu kamera sistemi, Phantom 4 üzerinden geliştirilerek, çözünürlük, sensör ebatı, imaj işletim sistemi gibi ve daha fazlasıyla ohantom kameraları içerisinde en güçlü olanıdır. Kamera Phantom 4 PRO+Obsidian modelinde tekrar tasarlanarak, 1 inçlik 20 MP CMOS sensörü ile geliştirilmiş olup, mekanik perdeyi kullanan ilk kamera olmuştur. Hızlı hareket esnasında veya hızlı bir şekilde hareket eden objelerin çekimi esnasında mekânı perde oluşan görüntü bozumunu ortadan kaldırmaktadır. 100MPS veri aktarım hızı ve daha güçlü video işleme sistemi ile H.264 4K çözünürlükte 60 fps video ya da H.265 4K çözünürlükte 30fps video kaydı yapabilmektedir. Yüksek imag detayı ve datasını gelişmiş sensörleri ve işlemcileri ile sağlamaktadır.

1 INCH 20 MP CMOS

İmaj kalitesinden önemli bir şey daha varsa o da sensör ebatıdır. Herbir piksel için daha çok veri kayıt eden geniş sensör, bu sayede dinamik aralığı, sinyal gürültü oranını ve düşük ışık performanslarını arttırmaktadır. 1 inçlik 20 MP CMOS sensörü ile nerede ise Phantom 4’ün sahip olduğu 1 / 2.3 inçlik sensörün 4 katı büyüklüğündedir. Daha büyük pikseller ile arttırılmış kontrast sunan bu modelde, kayıt edildiği gibi kullanılabilen, gelişmiş post prodüksiyonu işlemlerinde kullanılabilmektedir.

Yüksek Çözünürlükte Lens

Bir objektifin kontrastı ve çözünürlüğü, görüntü kalitesi bakımından kritik önem taşımaktadır. Kaliteli bir lense sahipseniz, yüksek çözünürlüklerde keskin ve canlı fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Havadan çekimler için en iyi hale getirilmiş olan Phantom 4 PRO + obsidian edition, F2.8 geniş açı objektifine sahip olmakta ve 24 mm eşdeğeri odak uzunluğuna sahiptir.

5 Yönlü Obje Tespiti

Ön ve arkasına yerleştirilmiş olan ikili kızılötesi algılama sistemlerinin yanı sıra arka tarafına da yerleştirilmiş olan yüksek çözünürlüğe sahip dual görüş sensörleri ile genişletilmiştir. Bu ağ ile toplamda 4 yönlü engel önleme ve 5 yönlü engel algılama sistemi oluştururarak drone’unuzu daha çok engelden korur. 

Tekrar hatırlatmak isteriz ki drone’unuzu koruyamadığınız bir engel ile karşılaşırsanız, sizlere dji teknik servis olarak yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Phantom 4 PRO + Obsidian edition drone’un teknik özelliklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Dji Teknik Servis

Sizler için birçok drone hakkında bilgiler hazırlamakta, özelliklerini paylaşmakta ve karşılaştırmalar yapmaktayız. Bunların yanı sıra vermiş olduğumuz dji servis hizmeti ile müşterilerimizin drone’larında yaşadıkları problemlere çözüm üretmeye çalışmakta ve drone’un sorunlarını çözmekteyiz. Dji servis İstanbul çevresinde firmamız büyük bir müşteri kitlesine ulaşmış ve müşteri memnuniyeti ile üst sıralarda adını duyurmuştur.

Related Posts