GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji Phantom 4 Pro Draw Modu

Dji Phantom 4 Pro ile Dji Go 4 uygulaması için yeni eklenen modlar ve modlar hakkında detaylı bilgiler... Draw Modu ile Phantom 4 Pro' yu istediğiniz rotaya yönlendiriniz.

Draw Hakkında

Draw Modunu kullandığınızda, hava aracı ekranda çizdiğiniz yol boyunca uçacaktır. Uçuş esnasında ışık düzeyi yeterli ise (300lux-10000lux) engelle karşılaştığında otomatik olarak fren yapıp havada asılı kalacaktır.

Draw Kullanımı

Batarya seviyesinin %50’ den fazla olduğundan emin olunuz ve drone’ u P-Mod’ una alınız.

1.Kalkış yapınız ve drone’ u yerden en az  2 metre yüksekliğe çıkarınız

  1. DJI GO 4 uygulamasını çalıştırınız ve ekranda önce  simgesine sonra  simgesine tıklayın ve yönlendirmeleri okuyunuz.
  1. İzlenecek yolu oluşturmak için ekranda bir çizgi çizin.      Simgesine tıkladığınızda Drone oluşturduğunuz yol boyunca uçacaktır.

İnsanların, hayvanların, küçük, ince nesnelerin (örneğin, ağaç dalları ve elektrik hatları) veya saydam nesnelerin (örneğin, cam veya su yüzeyi) olduğu bir ortamı tercih etmeyiniz. Belirlenen yol ile gerçek uçuş yolu arasında bir miktar sapma olabilir.

Uçuş yolu onaylandıktan sonra, Drone ekranda gösterilen yol boyunca uçacaktır. Not: Kontrol çubukları Drone’ un hareketlerini kontrol etmek için kullanılabilir.

Drone uçuş sırasında önünde bir engel algılarsa veya yere çok yakın uçarsa hızını otomatik olarak  ayarlar . Engelle karşılaşıldığında rotadan devam etmeyebilir. Güvenlik prosedürleri Draw modunu geçersiz kılacaktır. Eğer GPS sinyali zayıflarsa,drone rotayı terkedecek ve  “Return To Home” aktif olacaktır. Drone eve dönüş yapacaktır.

Draw’dan Çıkış

Draw’dan çıkmak için üç seçenek vardır:

  1. Ekran üzerindeki “STOP” simgesine dokunun
  2. Kumadada ki adım çubuğunu geri çekin ve 3 saniyeden fazla basılı tutunuz.

Kumandadaki “Intelligent Flight Pause” düğmesine basınız

Draw’dan çıktıktan sonra Drone durur ve havada asılı kalır. Uçuşa devam etmek veya manuel uçuşa başlamak için yeni bir uçuş rotası oluşturunuz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis