GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji Mavic Pro Kamera Ayarları

Dji Mavic Pro kamerasından daha kaliteli görüntüler elde etmek için yukarıdaki basit yöntemleri kullanabilirsiniz. Dji Mavic Pro...
D

JI Mavic Pro kullanıcısı iseniz kamera ile ilgili sorunların farkında olmalısınız. Dji Mavic Pro kullanıcıları kamera  ilgili sorunları aşmalarına yardımcı olabilecek yollara dikkat ediyor. Böylece DJI Mavic Pro kamera sorunlarını nasıl çözeceğinizi öğrenmek için öncelikle kameranızla hangi problemlerin ortaya çıktığı hakkında bilgi edinin. Sorunların farkında olduktan sonra bunları çözmenin muhtemel yollarını bulabilirsiniz.

DJI Mavic Pro kamerasında ne gibi sorunlar oluşuyor?

Dji Mavic Pro ile fotoğraf çekerken veya video kaydederken, görüntüde oluşan hatalar kullanıcıları rahatsız ediyor. İnsanlar, DJI Mavic Pro’nun olağanüstü taşınabilirliği ve  donanım kalitesinden dolayı çok memnunlar; ancak diğer tarafan da tarafından çekilen fotoğraflar için bazı endişeler de gündeme geldi. Kameraya düzgün bir şekilde müdahale edemezseniz odaklanma problemi ortaya çıkıyor. Kötü odaklanmış görüntüler de düşük kalitededir. Diğer bir sorun da kamera yüksekte olduğu zamanlarda da titriyor.

Dji Mavic Pro Kamerasını Nasıl Düzeltebiliriz?

DJI Mavic Pro’nun zaman zaman nasıl sorunlu olabileceğini görmüş olabilirsiniz. Bu sorunları gidermek, aşağıdaki adımları kullanarak daha kolay olabilir:

  • Sorun yaratan kamera değil, Mavic Pro’da kullanılan yazılımdır.
  • DJI Mavic Pro’nun bu modeline odaklanmak için özel bir dokunuş eklendi ve bu durumda eğer vuruşunu kaybederseniz imge atış kayıplarının kalitesini kaybedersiniz. Yani yüksek kaliteli görüntüler elde etmek için odağa tıklamanız gerekir.
  • DJI Mavic Pro kullanılarak sadece 4K videolar kaydedilebilir.

Kamerayı bilgisayarınıza bağlamak mümkün müdür?

DJI Mavic Pro kamerayı bilgisayarınızla USB bağlantı noktasını kullanarak kolayca bağlamanız mümkündür. İlk bağlandığınızda cihazı kaydederseniz daha sonrasında sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz. Bunlar herhangi bir maliyet gerektirmez, saniyeler içinde bağlantıyı gerçekleştirebilirsiniz.  Ancak bağlamadan önce kamera sorunlarınızı düzeltin.  Böylece PC’nizde depolanan resimlerin yüksek kalitede olmasına yardımcı olacaktır.

Otomatik odaklama nasıl etkinleştirilebilir?

Diğer özelliklerin yanı sıra, DJI Mavic Pro’nun bir kamerasında da otomatik netleme özelliği bulunmaktadır. Ancak, otomatik netleme özelliğiniz durduğunda tekrar aktif etmeniz gerekmektedir. Keskin kaliteli görüntüler yakalamak için bu özellik önemli bir rol oynamaktadır.  Otomatik odaklama özelliğini etkinleştirmek için ekrana dokunmanız ve daha uzun süre beklemeniz yeterlidir. Özelleştirme düğmesine tıklayarak daha önce herhangi bir görüntüde kullandığınız odağı kullanabilirsiniz. Keskin görüntüler elde etme yöntemi budur.

Dji Mavic Pro kamerasından daha kaliteli görüntüler elde etmek için yukarıdaki basit yöntemleri kullanabilirsiniz.

Related Posts

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis