GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji Mavic Pro Kamera Ayarları

DJI Mavic Pro Kamera Ayarları

Dji teknik servis olarak sizlere yaptığımız işlerin yanı sıra öğretici bilgilerde sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Olurda Dji Mavic Pro kamerasında bir sorun ile karşılaşırsınız. Bunun nasıl çözeceğinizi aslında düşünmenize gerek yok. Sizler için yapılan dji servis hizmetimizde faydalanabilirsiniz. Peki ya, Dji Mavic Pro kamerasından ne tür sorunlar oluşabiliyor onları görelim.

Kullanıcıları rahatsız eden en önemli noktalardan biride çektiğiniz video veya fotoğrafı kaydetme esnasında görüntüden olan hatalardır. Mavic Pro kullanıcıları taşınabilirliği ve donanım kalitesi bakımından oldukça memnun oldukları bu üründe, kimi zaman çekim yapılan fotoğraflar hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. En çok karşılaşılan odaklama problemi genellikle kameraya düzgün bir şekilde müdahale edilmediğinden kaynaklıdır. Bu sebeple odaklanmadan yaşanan problem görüntünün de kalitesini düşürmektedir. Bir diğer karşılaşılan problemde yüksekte olan kameranın titremesidir.

Kamera Ayarlarını Yaparak Nasıl Düzeltebilirsiniz

  • Kimi zaman sizlerde Dji Mavic Pro’nun nasıl sorunlar oluşturduğuna şahit olmuşsunuzdur. Belli sorunları gidermek amacıyla sizler için aşağıda bir liste çıkardık. Bu listeye bağlı kalarak kolay bir şekilde sorunu giderebilirsiniz.
  • Aslına bakarsanız sorun kameradan kaynaklı değil, yazılımından kaynaklı olabilmektedir.
  • Mavic Pro’ya DJI tarafından odaklanmaya yardım etmesi amacı ile özel bir dokunuş eklenmiştir. Bu odağa tıklamayı ihmal etmemelisiniz. Çünkü daha öncede dediğimiz gibi oda yapılmaz ise yüksek kalitede görüntüler elde edilemez.

Otomatik Odaklanma

Yüksek kalitede kesin görüntüler yakalamak amacı ile bu özellik oldukça önemlidir ve işinize çok yarayacağından emin olabilirsiniz. Otomatik odak özelliğinin açılması da oldukça basittir. Ekrana bir kere tıkladıktan sonra normal süreye istinaden biraz daha fazla beklemeniz gerekmektedir. Kaliteli çekimler yapmanın yöntemlerinden biride budur.

Dji servis İstanbul

İstanbul içerisinde bir dji servis arayışı içerisindeyseniz, sizler için bu hizmeti sağlamak bizi ve sizleri memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Her türlü konuda çözüme ulaşmak amacı ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis