GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

DJİ Mavic Air Fly More Combo

Sizlere bugün dji servis hizmetinin yanı sıra Fly More Combo model drone’un genel özelliklerinden bahsedeceğiz. Sizlere anlatacak olduğumuz drone dahil olmak üzere, elinizde bulunan tüm hasar almış, bozulmuş veya kırılmış olan drone’lar için dji teknik servis arayışında iseniz doğru yerdesiniz.

DJI Mavic Air Fly More Combo

Dji mavic air fly more combo paketinin, bir tasarım ve mühendislik harikası olan drone, maceralarınızda sizlere eşlik etmek üzere tasarlanmıştır. Katlanabilir bir drone olan ve taşınabilirlik konusunda mükemmel olan Dji Mavic Air Fly More Combo, Dji Mavic serisinin en iyi özelliklerine sahip olan, üst düzey uçuş performansı ve işlevselliği ile yapacaklarınızın sınırı bulunmamakta. Ek pilleri ve yedek pervaneleri ile daha uzun bir süre havada kalmanıza olanak sağlayan Fly More Combo, kamera özellikleri ile sizlerin hayatına epik bir perspektif katacaktır. Saniyede 30 kare 4K çözünürlükte 100 Mbps videolar, saniyede 120 kara 1080p çözünürlükte ağır çekim videolar, HDR fotoğraflar ve 32 MP Sphere panaroma çekimlerine imkan vermektedir.

3 Eksene sahip gimbal kamera

Mavic Air’e ait olan yerleşik kamera 1/2,3 inş 12 MP CMOS sensörü ve f/2,8 lensi ile 24mm değerinde odan uzunluğuna sahip olup bunları bir araya getirerek yüksek kaliteli fotoğraflar ve video çeker.Djı drone’ları arasında en taşınabilir drone’lardan biri olan Fly More Combo, 3 eksenli gimbale sahiptir.

4K 100 Mbps ve ağır çekim videolar

100 Mbps hız ile saniyede 30 kare olağanüstü 4K özelliği ile her saniyeyi UHD kalitesinde çekebilirsiniz. Saniyede 120 kara 1080p ağır çekim video kayıt desteği sağlayan Mavic Air, yüksek hızlarda epik maceralarınızın tamamını kayıt etme özelliği sunmaktadır.

Dahili depolama

USB 3.0 Type-C bağlantı noktası aracılığı ile dosyaları dışar aktarım yapabilirsiniz. Sahip olduğu Mikro SD kart yuvasının yanı sıra 8 GB’lik dahili depolama özelliği ile video ve fotoğraflarınızı direk hava aracına kayıt edebilirsiniz.

Kompakt ve Katlanabilir

Mavic Air’in katlandığı zaman neredeyse bir iphone kadar küçüldüğünü biliyor muydunuz? taşınabilirlik konusunda olağan üstü bir drone. Sahip olduğu özel uzaktan kumandası dahi katlanabilmektedir. Çıkarılan kontrol çubukları, hareketli bir durumda iken daha kolay saklayanabilmesi amacı ile uzaktan kumandanın içerisine oturtulabilmektedir.

DJI Teknik Servis

Djı servis İstanbul içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir. Müşterilerimiz ve sizler için sağlamış olduğumuz dji servis hizmeti ile sizlerde bozuk, kırık veya hasar almış drone’larınıza çözüm bulabileceksiniz. Müşteri memnuniyeti, firmamızın en önemli konularından biri olması sebebi ile, sizleri mağdur etmeyecek her adımı atmaktayız.

Related Posts