GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji Mavic 2 Zoom Özellikleri

Dji servis İstanbul çevresinde sizlere hizmet sunmakta ve verdiği hizmet ile müşterilerin memnuniyetine önem veren bir dji servis hizmettir. Sizlerde drone’unuz da karşılaştığınız sorunlarda bizlerden destek alabilirsiniz.

DJI Mavic 2 Zoom

Dji 2017 yılı içerisinde İsviçre’nin ünlü fotoğrafçılık firması olan Hasselblad’ı satın aldıktan hemen sonra 1 inç Hasselblad kamera ile devam etti. Tabikide Hasselblad denilince aklımıza ilk gelen üst düzey profesyonel kameralar geliyor. Nasa’nın bile uzun yıllar boyunca görevlerinde kullandıkları bu tür kameralar ile çekilen ikonik ay fotoğrafı belki aklınıza gelmiştir.

Dji firmasının optik zoom ile katlanabilir drone’u olan Mavic 2 Zoom, Mavic Pro modelinin sahip olduğu 1 inç boyutundaki sensörden daha küçük olan 1 / 2,3 inç sensöre sahiptir. Mavic 2 serisindeki her drone’da her yönünden engel algılayan 10 adet sensör bulunmaktadır. Mavic 2 Zoom, 4x zoom ile güçlendirilmiş olup, 2x optik zoom lense (24-48 mm) sahiptir. Her şeyi geniş (24 mm) açılardan orta (48 mm) açıya kaydetmenizi sağlayan Mavic 2 Zoom, dinamik perspektifler içindir.

Anlamlı Orta Seviye Çekim ve Manzara Bulmanın Endişesiz Yolu 

24 mm olan geniş açılı lense istinaden, 48mm’lik telefoto lens, klasik sinematik görüntü elde etmek için perspektifinizi sıkıştırarak parallax efektini geliştirir. Daha sinematik ve destansı çekimlerle keşfedilmeye açık olan hava fotoğrafçılığının yepyeni bir dünyasıdır.

Full HD videolar çekerken, 2x optik zoomun dahil olduğu 4x kayıpsız zoom, uzaktaki bir nesnenin daha yakından görünür hale gelmesini sağlayarak, karşılaştığınız eşsiz manzaraların uzak mesafeden çekimi kolaylaştırır.

Uçuş Esnasında Zoom

Mavic 2 Zoom modelin için yeni bir Quickshot olan Dolly Zoom, tam entegreli bir drone içerisinden farklı bir bakış açısı sunmaktadır. Uçuş esnasında da odağı ayarlayan Dolly Zoom, videonuza yoğun bir şekilde warping görsel efekt ekler. Manuel uçuş esnasında, odaklanma hızı ayarları yapılabilmektedir.

Süper Çözünürlüklü Fotoğraflar ve Profesyonel Gibi Çekimler

Süper çözünürlük özelliğine sahip olan Mavic 2 Zoom, aynı esnada manzara çekimlerinin hakettiği canlı detayları da yakalar. 24 mm eşdeğerinde bir görüş alanı ile fotoğraf çekimi yapan kamera, 9 adet fotoğrafıda telefoto lensiyle çekip bu fotoğrafları birleştirerek, 48 megapiksellik süper çözünürlüğe sahip fotoğraflar elde etmektedir. Ortaya çıkan bu fotoğraflar, sıradan fotoğraflar ile karşılaştırıldığında çekim hedeflerindeki orijinal görünümü daha da tutarlı bir kompozisyon ile korur.

Özelliklerini size yukarıda göstermiş olduğumuz Mavic 2 Zoom, satın alım noktasında sizlere yardımcı olacaktır.

Dji teknik servis

Sağladığımız bu servis ile bizlere getirmiş olduğunuz arızalı veya kırık drone’larınıza çözüm odaklı hareket ederek yapılacak olan işlemlerden sizlere bahsedilir, işlem başlatılır. %100 memnuniyeti garantisi verdiğimiz dji servis hizmeti ile sizlerden buradan mutlu ayrılacaksınız.

.

Related Posts