GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji İnspire 2 Genel Özellikleri

Sizlere bu yazımızda DJI İnspire 2 model drone’un özellikleri ve kutu içeriği hakkında bilgiler vermekteyiz. Hatırlatmak isteriz ki sahip olduğunuz DJI drone’ların da sizlere dji servis hizmetimizi sunmaktayız.

Drone piyasasının liderleri arasında yer alan DJI, çift kamera özeliğine sahip olan DJI İnspire 2’yi piyasaya sürmüştür. Çıkarılan bu model iyi drone’lar listesine girmeye aday durumdadır. Dji tarafından üretilen en iyi drone’lardan biri olabilecek İnspire 2, firma tarafından en iyi drone modeli olarak tanıtılmıştır.

DJI İNSPİRE 2

Bu drone’u diğerlerinden ayıran, özel konuma gelmesine sebep olan ve ayrıcalıklı duruma getiren şey, drone’un sahip olduğu çift kamera özelliğidir. DJI İnspire 2’nin neredeyse her yerinde kameralar ve sensörler bulunmaktadır. Drone’un etrafını 360 derecelik bir güvenlik duvarı ile ören, üstte, altta ve önde bulunan kızılötesi sensörler mevcuttur. Yani bu da demek oluyor ki bir yere çarpma korkusu yaşamadan drone’u gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz. Bu arada unutmayın ki herhangi bir arıza durumdan dji yetkili servis olarak sizlere hizmet vermekten onur duyacağız. DJI tarafından Obstacle Avoidence adı verilen çarpmalara karşı bu özelliğin bütünleşmiş bir diğer özellikte eve otomatik dönüş sistemidir. Diğer çıkan modellerden hatırlayacağımız üzere drone eve dönüş özelliği aktif olduğu zaman eğer bir engelle karşılaşırsa otomatik dönüş sistemi kapanıyordu. Yeni gelen özellik olan Smart Return Home, drone’un herhangi bir engelle karşılaşması durumunda engeli aşıp iniş noktasına ulaşması konusunda artı bir özellik kazandırıyor.

Devrim Niteliğinde Bir Özellik

Tabi ki de yetmedi. DJI İnspire 2’nin devrim niteliğinde bir özelliği daha mevcut, Spotlight Pro. Çekimi zor olan dramatik sahneler için ek bir operatöre ihtiyacınızın kalmadığı bu özellik sayesinde, drone’un yönünü, kamera açısını ve konu takibini kolaylık ile gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Active Track, Waypoint, Point of Intrest ve Tap fly gibi özelliklerin bir arada kullanılması olarak da adlandırılmaktadır. 

İnspire 2 saatte 108 km hıza ulaşabilmekte ve 27 dakikalık bir uçuş süresine sahip olmaktadır. Kullanılan LightBridge teknolojisi sayesinde 1080p ve 720p çözünürlükte canlı televizyon yayınları gerçekleştirebilmektesiniz.

Kutu İçeriği

1 adet DJI İNSPİRE 2, Uzaktan kumanda, 2 adet pil, 4 adet ek pervane, batarya şarjı aleti, power kablosu, hub şarjı, usb kablosu, microSD hafıza kartı, pervane montaj aparatları, 3 adet Gimbal Damper ve taşıma çantası.

DJI Yetkili Servis

DJI Servis İstanbul içerisinde sizlere memnun kalacağınız bir hizmeti sunmaktayız. Diğer firmalardan en büyük farkımız, dji servis olarak müşteri memnuniyetine önem vermemizdir.

Related Posts