GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji Goggles Hakkında Bazı Şeyler

DJI, ilk önce Mavic Pro için bir gözlük takımı ile çıkacağını duyurduktan bir süre sonra Dji Goggles’ i çıkardı. Drone görüntüsünü gözlükle takip edebileceğiniz ve kamerayı yönlendirebileceğiniz yeni bir kontrol sistemi. Dji Goggles ile eller serbest modda uçuş imkanı bulacaksınız.

DJI GOGGLES SATIŞLARI

Dji Gogless, bir süre önce piyasaya çıkarılmıştı. Türkiye’ de de satışları başladı . Şu anda sınırlı üretim içindeler, bu yüzden aylarca beklemek istemiyorsanız ön sipariş vermeniz önerilir.

DJI GOGGLES HAKKINDA

Daha önce drone yarışlarında kullanılan gözlükler vardı; ancak düşük çözünürlüklü, menüler kötü, görüş alanı düşük ve video sinyali oldukça zayıf ve güçsüzdü. Dji’ ın son teknoloji ile ürettiği Dji Goggles ise şuan emsalsiz bir ürün; müthiş görüntü kalitesi, hassas kontrol ve düzgün menüleriyle kullananları hemen etkiliyor.

DJI 1920×1080 ekran ile görüntü kalitesini oldukça yükseltmiş.  Sadece güzel bir ekrandan ibaret değil tabi ki. Sol tarafında kapasitif bir dokunmatik yüzey mevcut, buradan menüleri kontrol edebiliyorsunuz. Kontrol etmek oldukça rahat ve kullanışlı. Gözlükleri açıp drone’ a bağladığınızda sadece video iletimi değil aynı zamanda uçuş bilgilerini ve anında değiştirebileceğiniz ayarları içeren bir HUD (heads-up-display) göreceksiniz.

Dokunmatik tuş takımını kullanarak, kontrol cihazınıza bile bakmadan uçağın ayarlarını (kamera maruz kalma beyaz dengesi ve daha fazlası gibi)  değiştirebilirsiniz! Ayrıca, gezinmek için 5D düğmesini ve Mavic Pro kumandasının  arkasındaki düğmeleri kullanabilirsiniz; böylece elleriniz asla kumandadan ayırmanız gerekmez.

Video yayınları iyi değilse, bu özelliklerin hiçbiri önemli değil, ancak DJI bu alanda da hayal kırıklığına uğratmadı. DJI Goggles, kullandığınız drone ile doğrudan iletişim kurmak için OcuSync’i (Mavic Pro’nın veri iletim teknolojisi) kullanmaktadır. Bu, 30fps, 720p 60fps veya 720p 30fps’de düşük gecikmeli 1080p video anlamına gelir (4K’da çekim yaparken).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis