GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji ve National Geographic , Fotoğraf Yarışmasını Duyurdu !

Dji , National Geographic ile ortak bi hava yarışması başlattı . Yarışma 5 Eylül – 31 Ekim Tarihleri arasında ABD Kanada’da olan kullanıcılara açılıyor .

Yarışmada ilk kez drone kullananların yanı sıra , profesyonel fotoğrafçılarıda bünyesinde bulunduruyor . İlgilenen katılımcılar (ABD KANADA) havadan drone’la çektiği en iyi görüntülerini Instagram hesabına yükleyebilir ve girişlerini #MyMavicContest ve #NatGeoTravel ile birlikte hashtag edebilirler. National Geographic’in editörleri , yarışma sonunda listeye giren ilk 5 girişi seçecek . Her kazanan , DJI’ın en yenilikçi dronelarından biri olan , taşınabilir , güçlü ve kullanımı kolay bir kamera tahrik cihazı olan Dji Mavic Pro ile nereye giderseniz gidin yaratıcı ve eğlencenizi sağlayan şık ve katlanabilir bir pakette ödüle layık görülücektir .

Dji Pazarlama Başkan Yardımcısı Danny Zheng , ” İnsanların havadan geçen teknolojinin tadını çıkarmalarına ve onlardan farklı bir bakış açısı kazandırmalarına yardımcı olmak için National Geographic ile çalışmaktan çok memnunuz ” dedi . ” Fotoğrafçıların ilgisini çeken fotoğrafçının yanı sıra , fotoğraf yarışması ve kiralama programı , gezginleri ve açık hava meraklılarını yaratıcılığını açığa çıkarmaya ve hava fotoğrafçılının sonsuz olanaklarını genişletmeye teşvik etmek için harika bir yoldur .”

Fotoğraf yarışmasının yanı sıra , DJI dünya çapındaki herkese açık olan drone kiralama programının ayrıntılarını açıkladı . 5 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında kullanıcılar , kiralık programa katılma şansı için çevrimiçi kayıt olabilirler . Detaylar ; http://events.dji.com/mavicfreerental

National Geographic Partners Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Con Apostolopouls ”National Geographic 1905’ten bu yana fotoğraf alanının öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz . O günden beri insan potansiyelinin sınırlarının ötesine geçen fikirleri ve misyonları ateşli bir şekilde destekledik . Yeni nesillerin tümüne olumlu bir etki yapacağız . Bu nedenle , bu yaratıcı hava girişimiyle DJI ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz ” dedi.

 

 

FOTOĞRAF  YARIŞMASININ AYRINTILARI

  • Yanlızca Birleşik Devletler ve Kanada’da ikamet edenler için geçerlidir
  • Yarışma Süresi : 5 Eylül 2017 – 12:01 (Doğu Standart Saati ) – 31 Ekim 2017 – 11:59 (Doğu Standart Saati)
  • Ödüllerin Duyuru Tarihi : 13 Kasım 2017
  • Yarışmaya Nasıl Katılınır : Dji Mavic Pro ile çekilen en iyi resimlerinizi #MyMavicContest ve #NatGeoTravel karma etiketleri ile İnstagram hesabınıza yüklemelisiniz
  • Ödüller : İlk 5’e giren Tüm kazananlara DJI MAVİC PRO drone’u verilicek
  • Fotoğraf yarışması hakkında daha fazla bilgi için : http://www.nationalgeographic.com/mymaviccontest/ girebilirsiniz

 

 

Daha fazla bilgi için konuyu inceleyebilirsiniz :

http://events.dji.com/mavicfreerental