GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

MEVZUAT: RONİN 2 KISA FİLM

Ronin 2’nin film setinde nasıl üstün olduğunu izleyin, film yapımcılarına izin verin.Sahneleri zahmetsizce yakalamak ve geçiş yapmak için.

KOLAY

Ronin’in sadeliği, kurulum ve kullanımını her zamankinden daha kolay hale getiren Ronin 2 ile güçlendirildi. Fotoğraf makinesinden dengeleme ve ayarlama, güçlendirme aksesuarları ve nakliye gibi her şey, kolaylık ve hız için düzeltilmiş ve rafine edilmiştir.

GÜÇLÜ

Ronin 2, film yapımcılarının aklında gördükleri manzarayı yakalamalarına izin vermek için var. Yükseltilmiş yüksek torklu motorlar, daha geniş bir kamera serisini desteklemesine, bir arabaya monte edildiğinde oluşan yüksek rüzgarlara ve G-kuvvetlerine direne ve uçuş sırasında sorunsuz hareket etmesine izin verir.

AKILLI

Geliştirilmiş istihbarat, film yapımcılarının, bir zamanlar, pürüzsüzlük kontrolünden stüdyo odaklı akıllı özelliklere kadar, uzman uzmanlığına veya ilave ekipmanlara ihtiyaç duyacakları Ronin 2 ile çekimler yapabileceği anlamına geliyor.

GÜVENİLİR

Ronin 2’nin her öğesi, malzemeden sıçramaya dayanıklı kapalı motor tasarımına, kablo yönetimine ve fazlalığa kadar güvenilirliği maksimize edecek şekilde tasarlanmıştır. Tüm bunlar en zorlu çekim ortamlarında parlayan bir sistem yaratıyor.

ENTEGRE

Güç sistemleri şimdi Ronin 2’ye sıkı bir şekilde entegre edildi, motorlarını ve takılı kamera ve aksesuarları sarkatmayan kablolar veya çoklu güç sistemleri olmadan güçlendirebiliyor. Çift pil sistemi kullandıkça, film yapımcıları fotoğraf makinesini ve aksesuarları çalıştırmak ve çekim süresini en üst düzeye çıkarmak için çalışırken takas yapabilirler.

1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis