GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Profesyoneller için Tasarlandı

Film yapımcıları, kolay kurulum ve basit kamera yapılandırma içermesini talep ederlerdi. Ronin-Mx, tüm dünya setlerinde her gün kullanılan kameraları taşımak için tasarlanmıştır. SmoothTrack algoritmaları sayesinde hareketlerin her yapılanmada düzgün olmasını sağlar. Yeniden yerleştirilmiş bir pil sayesinde denge gelişmiştir. Monte edilen kameraları altta ve üstte kilitleyen bir kamera kafesi ile kararlılık güçlendirilmiştir. Sessiz motorlar, mikrofonların motor gürültüsünü almasını önler.

Ronin-Mx ile Yaratıcı Haraketler

Ronin-Mx’ e eklenen kayma halkası ile, drone’ e veya araçlara monte edildiğinde 360 derece dönebilir ve bu sayede daha yaratıcı sahneler çekebilir. Daha önceki modellere göre açılar geliştirilmiştir.Üç çalışma modu ve SmoothTrack ™ gibi Ronin serisinin popüler özellikleri, film yapımcılarına yaratıcı açılar ve hareketler yelpazesi kazandırıyor.

KABLOSUZ KONTROL VE İLETİM

Ronin-MX Lightbridge 2 ile uyumlu olup havadan yere  3 mil uzaklığa kadar (5 km) uzun mesafeli HD video iletimi sağlamaktadır. İsteğe bağlı DJI Focus ve Focus Expansion Module ile birleştirilirse, odak veya diyafram da bilekten bir bükülme ile uzaktan çekilebilir. İsteğe bağlı Uzaktan Başlatma / Durdurma eklentisi, çeşitli hava kameralarında çekim kontrolü yapma olanağı sağlar.

KAPSAMLI UYGULAMA KONTROLÜ

IOS ve Android için DJI Yardımcısı’nı ve özel Asistan uygulamasını kullanmak, Ronin-MX’in ve davranışının tamamen özelleştirilmesine izin verir. Lightbridge 2’ye bağlanırsa, DJI GO uygulaması M600’ün Akıllı Uçuş Modları, uzaktan kumanda modları, gimbali hareket ettirme ve kameradan bir HD canlı yayın görme gibi uçuş kontrolleri için kullanılabilir.

1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis