GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Zenmuse X5R ile Dünya Kaydı

RAW  harikasını yaşamak için hazırlanın. Zenmuse X5R, dünyanın ilk “Micro Four Thirds” hava kamerasıdır.
RAW formatında kayıpsız 4K video. X5R, maksimum 30 fps ve 1.7 Gbps ortalama bit hızı (2,4 Gbps maksimum bit hızı) olan bir çerçeveleyiciyle
Her seferinde nefes kesici profesyonel düzeyde görüntüler çekmenize imkan verir. Güçlü bir MFT sensörü ile paketlenmiş olan kamera 16MP görüntü  alıyor.
Çarpıcı detaylarla, entegre 3 eksenli stabilizma çipi kamera seviyesini koruyor. Ve  havaya dayanıklı profesyonel bir hava kamerası.

RAW

RENK DERECESİ

ŞAŞIRTICI DETAYLAR İÇİN AZALMIŞ SIKIŞTIRMA

Zenmuse X5R, kayıpsız 4K RAW video ve kristal netliğinde 16 megapiksel fotoğraf çekmenize imkan verir. Her çerçevede ve her çekimde, hatta hayal gücüne meydan okuyan mesafelerde bile ayrıntılı görüntüler yakalar.

GÖKYÜZÜ İÇİN TASARLANDI

Zenmuse X5R, profesyonel hava görüntüleme sistemini oluşturmak için n mükemmel bir şekilde tasarlandı. DJI’nın en ileri quadcopter olan Inspire 1 ile uyumludur. 360 derecelik kamera hareketi ve çift denetleyici desteği  Inspire 1 ‘ e kattığı en sevilen özelliktir. Dünya çapında meraklıları ve profesyonelleri için hazır  hava platformu. Şimdi, basit bir kurulum prosedürüyle Inspire 1 kamerasını
Zenmuse X5R’e dönüştürün. Görüntüleme yeteneklerini büyük ölçüde arttırırken, kullanım kolaylığını ve güvenilirliği de korur.

DÜNYANIN EN  ÖNEMLİ STABİLİZASYON TEKNOLOJİSİ

Kamera ile entegre mükemmel  bir 3 eksenli gimbale sahip kamera ile DJI’nın dünyanın önde gelen stabilizasyon teknolojisini kullanarak fotoğraf makinenizi uçuş esnasında otomatik olarak dengeye getirir. Bu teknoloji ile uçarken uçaklarla sürekli iletişim kurulur ve güçlü fırçasız motorlar, uzun pozlamayı veya zaman atlamalı içeriği yakalarken bile kamera seviyesini korumak için her küçük harekete anında karşılık verir. Sonuçta elde edilen görüntülerin istikrarlı ve kullanıma hazır olacağını bilerek çekiminize odaklanabilirsiniz.

1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis