GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20
inspire-1-2

GELİŞMİŞ, UÇMAYA HAZIR TASARIM

Geleceği ellerinizde tuttuğunuzu düşünün. İhtiyacınız olan dengeyi sağlarken aynı zamanda hafif, esnek ve güçlü olarak da tasarlanan Inspire 1, DJI’ın en gelişmiş komple paketidir. En yeni hava teknolojisi, basit, uçuşa hazır bir sistemle oluşturulmuştur ve sizi birkaç dakika içinde gökyüzüne götürür.

indir

AERODİNAMAİK, DÖNÜŞÜM TASARIMI

Karbon fiber kollar size havada manevra yapma gücünü verir ve basit bir yönlendirme ile kamerayı uçuş yolunda döndrebilirsiniz. Uçmakta olduğunuz yönden bağımsız, kamerayı 360⁰  döndürerek özgür çekimler yapabilirsiniz.

inspire-1-pervane

ROTOR TASARIMI

Yeni 13 inç hızlı çıkış rotorları benzersiz DJI “Z-Blade” tasarımıyla üretilmiştir. Artan kararlılıkla mükemmel performans sağlamak için yeni bir karbon fiber bileşik malzeme takviye edilmiştir.

inspire-1-pervane-2

EĞİMLİ MAGNETLER

DJI tarafından öncülük edilen fırçasız motorlar şimdi çoklu rotor endüstrisinde standarttır. Ancak Inspire 1, her motorun kenarına sığan kıvrımlı mıknatısları entegre ederek fırçasız geliştirmede bir sonraki adımı atıyor. Üretimi çok daha zor olmasına rağmen, bu mıknatıslar motor içindeki hava akımı boşluklarını ortadan kaldırır ve verimliliği büyük ölçüde arttırır.

inspire-1-motor

TEK-TEL DİZAYNI

Birkaç bakır teli tek bir yoğun telle değiştirdik. Böylece teller arasındaki boşa harcanan zaman azaltılarak, her motor içinde daha fazla güç elde edilmiş ve direnç azaltılmış oldu. Santrifüjlü bir pompa, ısıları çok daha hızlı dağıtırken düzgün, sıkı bakır sargıların içindeki hava akışını arttırarak motorların ömrünü de önemli ölçüde arttırır.

YENİ “ESC”‘ LER

Sinüzoidal tahrikli devrimci Elektronik Hız Kontrol Cihazları (ESC), geleneksel ESC’ lerin kare dalga tahrik yerini tüm tahrik sistemini yeniden tanımlamaktadır. ESC’lerde patentli algoritma, özellikle kapalı döngü tork kontrolü,  yüksek verimlilik ve yüksek güvenilirlik gibii Inspire 1’in özellikleri için özel olarak ayarlandı ve özelleştirildi.

1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis