GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Inspire 1, ilham kaynağı oldu. Bir HD video iletim sistemi, 360 ° dönen gimbal, entegre 4K kamera ve kullanım ve kontrolünün basitliği ile dünyanın ilk film yapımcı drone’ u oldu. Zenmuse X5 ve X5R fotoğraf makinelerinin piyasaya sürülmesi, Inspire’ı tüm dünyadaki sinemacılar için kritik bir araç olarak daha da güçlendirdi.

Inspire 2’ de, Inspire 1’ in güçlü özellikleri alınıp geliştirdi. Tamamen yeni bir görüntü işleme sistemi ile, CinemaDNG RAW, Apple ProRes ve benzeri ortamlarda 5.2 K’ye kadar kayıt yapıyor. Sadece 5 saniye içinde 0’dan 50mph (80kph) e kadar çıkabiliyor ve azami 58mph (94kph) hıza ulaşıyor ve bu boyutta bir uçakta duyulmamış hız ve çeviklik için azami 9m / sn’lik bir iniş hızı var. Çift pil sistemi, kendi kendine ısıtma teknolojisi, düşük sıcaklıklarda dahi uçuşa izin verirken uçuş süresini en fazla 27 dakika uzatır (X4S ile). FlightAutonomy, Inspire 2 için özel olarak geliştirildi ve engelden  kaçınması için sensörler arttırıldı. Artan zeka sayesinde, Spotlight Pro da dahil olmak üzere birden çok akıllı uçuş modu eklendi. Tek bir pille bile karmaşık ve dramatik çekimler yapma olanağı verir. Geliştirilmiş bir video iletim sistemi, artık çift sinyal frekansa ve çift kanala sahip.  Tümleşik FPV kamera ve aynı anda ana kameradanvideo akışı sağlanarak pilot ve kamera uyumu arttırılmıştır.

inspire2-tabs

Yapı:Magnezyum alüminyum kompozit kabuk ve dönüştürücü tasarım, karbon fiber kollar…

Yapılandırma: Görüş algılama, 2 eksenli FPV kamera, desteklenen kameralar yelpazesi…

Tahrik: 58mph maksimum hız, rotor başına 2kg thrus, 15inç sahne, maksimum 27 dakikalık uçuş süresi (x4s ile)

Batarya: Çift batarya, kendiliğinden ısıtmalı, yedek batarya, 98wh

inspire-tabs

Görüntü işleme ve saklama: 5.2k@4.2 Gbps RAW video kaydı, CineCore 2.0, entegre Dji Cinessd       Dosya sistemi: fat32 / exFat evrensel dosya sistemi

Video formatı: CinemaDNG ve Apple ProRes 5.2K video desteği, H.265 ve H.264 video codec desteği, 100 Mb / sn’de 4K video. Kaydedilen video aynı anda Dji CINESSD ve bir Micro-SD kartta saklanabilir.

 

s1-slider3-fb43031781fe6d70b860dacd83f3872e

Lightbradge Teknolojisi: 2.4 GHz ve 5. GHz arasında sinyal frekansı geçişi.   Kontrol Aralığı: 4.3mi(7km)

Master-Slav Mod: Çoklu kumanda desteği   Portlar:HDMI, USB, Uzatma

inspire-2-kamera

PROFESYONEL GÖRÜNTÜ KALİTESİ

Inspire 2’ye entegre olan SinemaDNG * 1, Apple ProRes * 2 ve daha fazlasına 5.2K video çekebilen yeni CineCore 2.0 görüntü işleme sistemi. CineCore 2.0, uçak burnuna yerleştirilmiştir ve özel gimbal port üzerinden bağlanan herhangi bir kamera ile çalışır (şu anda X4S * 3 ve X5S ile uyumludur).

5.2K 30 fps CinemaDNG Apple ProRes H.265 100Mbps H.264  100Mbps Oversampling Video
20fps Continuous Burst 3DNR  3DLUT PIV NVMe SSD PCIe 3.0 Fat 32/exFT

ETKİLİ ÇALIŞMA PROFİLİ

Inspire 2 yaratıcı iş akışı tamamen optimize edilmiş ve şu anda CinemaDNG ve Apple ProRes’de video kaydetme yeteneğine ve film yapımında post prodüksiyon için diğer yaygın formatlara sahip. Ayrıca desteklenen FAT32 / exFAT * dosya sistemleri, ek yazılım olmadan doğrudan CINESSD dosyalarının hızlı kopyalanmasına olanak tanır.

* Pek yakında.

s3-img-en-5d2fac181f535c9aade4c1d2de4a2025

SPOTLIGHT PRO

Spotlight Pro, tek pilotların bile karmaşık ve dramatik görüntüleri yakalamalarını sağlayan güçlü bir izleme modudur. Inspire 2’nin uçtuğu yöne bakılmaksızın, uçuş esnasında bir nesneye kilitlenmek için gelişmiş görsel izleme algoritmaları kullanıyor ve böylece eskiden ancak özel bir kameralı operatörle yapılabilecek çekimler gerçekleştiriyor. Eğer gimbal rotasyon sınırlarına ulaşmaya yaklaşırsa, Inspire 2 kendisi, uçuş kontrolünü veya gimbal hareketi boşaltmak için yakalanan atımı etkilemeden aynı yönde dönecektir.

Hızlı mod ve kompozisyon modu olmak üzere iki çekim modu vardır. Hızlı Mod’da, izlemeye başlamak için bir nesne seçin. Kompozisyon Modunda, nesneyi ve izleme konumunu seçin. Nesne ön ayarlı izleme konumuna girdiğinde, izlemeye başlamak için kısayolu kullanın. Zımbalama, kompozisyon düzenlemeleri için çekim sırasında taşınabilir. Spotlight Pro, ActiveTrack, TapFly, Waypoint ve İlgi Çekici Nokta dahil olmak üzere tüm Akıllı Uçuş Modlarında kullanılabilir.

AKILLI UÇUŞ MODLARI

Spotlight Pro’ya ek olarak, bir dizi akıllı uçuş ve çekim modu mevcuttur. Objektiften kaçınma, İlgi Çekici Nokta kullanılırken optimize edilmiştir *
Ve Waypoint * modlarını kullanarak karmaşık çekimleri basit ve tekrarlanabilir hale getirir. Zorlu çekimleri basitleştirmek için QuickSpin, TapFly ve ActiveTrack de mevcuttur.

*Pek yakında.

1

TapFly

2 eksenli yerleşik FPV kamera, uçuş görüşünü ana kamera görüntüsünden ayırarak Inspire 2’ye özel bir TapFly kamerası sunuyor. Bir uçuş rotası belirlemek için FPV görünümünde ekrandaki bir noktaya dokunun ve Inspire 2 pilotu otomatik olarak o güzergah boyunca hareket ederek, pilotu gimbal hareketine odaklanmaya bırakacaktır.kır.

2

ActiveTrack

ActiveTrack Modu, Inspire 2’nin insanlardan bisiklete, otomobilden teknelere kadar bir dizi nesneyi tanımasına olanak tanır. İzlenen nesneyle ayarlanabilen izleme profilleri daha fazla izleme hassasiyeti anlamına gelir.

AKILLI EVE DÖNÜŞ

İleri ve aşağı vizyon sistemleri, Inspire 2’nin uçuş rotasının uçtuğunda gerçek zamanlı bir harita oluşturmasını sağlar. Video iletim sistemi sinyali kaybolursa ve Akıllı eve dönüş(rth) etkinleştirildiğinde, orijinal rotasında eve uçabilir ve bir sinyal aldığında düz bir çizgiyle değişebilir. Geri döndüğünde, birincil kamerayı önündeki 200 m kadar engelleri tespit etmek için kullanacak ve güvenli bir eve dönüş rotası planlamasına izin verecektir. Ayrıca bağlantıyı kaybederse artık daha hızlı bağlanabiliyor.

GÜÇLÜ UÇUŞ PERFORMANSI

Güç için optimize edilmiş yeni bir tahrik sistemi, yeni bir uçuş performansı seviyesi oluşturur. Inspire 2, en fazla 58 mph (94 km / s) iletim hızı 9m / s iniş hızı ve 6m / s hızla iniş hızına sahiptir. Sadece 5 saniye içinde 0 ila 50mph (80kph) hızlandırabilir ve 40 ° maksimum bir tutum açısında uçar. İki denetleyici çubuk hassas manevraları daha kolay hale getiren moresensitivite için ayarlanmıştır.

Daha fazla güç Inspire 2’nin, deniz seviyesinden 2500-5000 m’nin üstünde (isteğe bağlı pervaneleri kullanarak) ve kendiliğinden ısıtmayı sağlayan Intelligent ile -4 ° F (-20 ° C) gibi düşük sıcaklıklarda da dahil olmak üzere daha zor koşullarda uçmasını sağlar

GÜVENİLİRLİK ARTIRILMIŞTIR

Güvenilirlik, IMU ve barometre gibi anahtar modüllerin ikili fazlalığı yoluyla daha da geliştirildi. Akıllı uçuş kontrol sistemi, doğru uçuş verilerini vererek artıklık sistemini izler. Yeni engel algılama sistemi, Inspire 2 algılamasına yardımcı olur ve engellerden kaçınarak çarpışma riskini en aza indirir. Çift piller, bir pil üzerinde bir sorun meydana gelirse öbürü Güvenli bir iniş için yeterince uzun süre uçuşa devam edebiliyoruz. Aynı zamanda, Inspire 2 tahrik sistemi, seri port sinyali yedekli bir PWM sinyali ile tahrik edilmekte, böylece PWM sinyalleri kaybolursa, iletim seri port üzerinden devam edecektir. Bu tahrik sistemi binlerce saat boyunca güvenilirlik, Anahtar sensörler ve çift pil dizayniyle birleştirildiğinde, genel uçuş güvenilirliği önemli derecede geliştirildi.

1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis