GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

GÜVENLİ UÇUŞ SINIRLARI

Tüm uçuşları güvenli bir alanda tutmak için yükseklik ve mesafe sınırlarını ayarlayın. Phantom 3 Standard, uçarken otomatik olarak durur ve seçtiğiniz limitlerin içinde kalır.

HASSAS, GÜÇLÜ UÇUŞ

Havayı hızlandırırken uçuş heyecanının tadını çıkarın. Güçlü, duyarlı motorlar Phantom’unuzu istediğiniz yoldan yükselterek gönderir. Yerinde durun, hızlayın veya bir anda daha yüksek sinek yapın

OTOMATİK
UÇUŞ YARDIMCISI

Phantom 3 Standard’ın bir düğmeye basarak size döneceğini bilerek, mutlak özgürlük ve güvenle uçun. Dahili GPS Phantom’un kalkış noktasını kaydeder ve uçarken onu hatırlar. Ardından emrinizde veya kontrol sinyali kaybolursa, Hayaletiniz anında size geri döner.

Phantom 3 Standardınız, uçuş esnasında her zaman sabit ve kontrolünüz altında kalır. Kalkıştan sonra, otomatik olarak yerine geçer, komutanızı beklersiniz. Ardından, bir parmağın hareketiyle zahmetsizce yüksekliği veya yönü değiştirir. Durdurmak istediğinizde, bir daha duraklar ve durur, bir sonraki talimatınızı beklersiniz.

AUTO-HOVER

Taşımasını söylemeyi bıraktığınızda, Phantom 3 Standard hem konum hem de yüksekliği tutan mükemmel bir şekilde duruyor. Talimatları vermenizi bekliyor.

Bu, düşünmeniz gereken tek şey uçmak istediğiniz yerdir demektir.

CANLI GPS

Her uçuş boyunca Phantom 3 Standard, konumunu mobil cihazınızdaki canlı bir GPS haritasına gönderir. Nerede olduğunu görmek, hangi yönde karşılaştığını öğrenmek ve anında size geri dönmek için bu haritayı kullanın.

Phantom nerede olduğunu ve nerede olduğunu bildiğinden, uçmaya ne kadar devam edebileceğini hesaplayabilir. Pil zayıfladığında size bir hatırlatma gönderir ve otomatik olarak eve dönebilir ve ihtiyaç duyulduğunda karaya çıkarabilir.

DURUM VE
YÖNLENDİRME GÖSTERGELERİ

Phantom 3 Standard’ın her kolundaki dört parlak, büyük LED ışığı uçarken yanar. Bir bakışta, Phantom’un hangi yöne baktığını ve mevcut durumunu biliyorsunuzdur.

1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis