GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

PHANTOM 3

PROFESSIONAL

KOLAY UÇUŞ

Phantom 3, hayatınıza uyuyor ve uçmayı son derece sezgisel ve kolay hale getiriyor. Kalkıştan inişe kadar, tamamen kontrolünüz altındadır, komutlarınıza yanıt verirken, güvenli, istikrarlı uçuşun en karmaşık yönlerini otomatik olarak ele alır.

VİZYON KONUMLANDIRMA SİSTEMİ

Phantom 3 kelimenin tam anlamıyla uçmanıza yardımcı olur. Her sensörden gelen bilgileri işler ve karmaşık hesaplamaları gerçek zamanlı olarak tamamlar ve endişe duymadan uçuş deneyimi yaşatır.

OTOMATİK UÇUŞ KAYITLARI

Phantom 3’ünüz, çektiğiniz her uçuşun ayrıntılarını otomatik olarak günlüğe kaydeder ve hatırlar. Uçuşunuz sırasında aldığınız tüm uçuş rotası, uçuş süresi, uçuş mesafesi, uçuş yeri ve önbellekte kalmış versiyonları gelecekte referans olması için parmak uçlarınızdadır. Aynı zamanda, gelişmiş bir uçuş kaydedici Phantom 3’ünüzün iç mekanizmalarının tüm bilgilerini sürekli olarak kaydeder; bu da herhangi bir sorunuz ya da sorunuz varsa kolayca DJI destek ekibi ile paylaşılabilir.

AKILLI BATARYA

Yüksek gerilim, daha fazla enerji ve daha fazla güç birleşerek size mükemmel bir uçuş deneyimi kazandırır. Bu yükseltilmiş Akıllı Uçuş Aküsü, gerçek zamanlı olarak pilinizin durumunu ve kalan gücünü bildiren dahili sensörler ve parlak LED’ler içerir. Phantom 3’ünüz sizden şimdiki mesafesini ve geri dönmek için gereken gücü hesaplar; böylece ne kadar süreyle uçmaya devam edebileceğinizi ve şarj zamanı geldiğini bilirsiniz.

SABİT AYAK

Fotoğraf makinenizi yerinde sabitlemek ve sabitlemek, DJI’nın havadan stabilize teknolojisidir. Bu 3 eksenli gimbal, kameranızı herhangi bir uçuş koşulunda mükemmel seviyede tutar ve böylece her uçuşta güzel ve istikrarlı görüntüler elde edilir.

EPIC AERIAL VİDEO

Son olarak, havadan görüntülemedeki yılların deneyimini tek bir kompakt, kullanımı kolay bir sistem haline getiren uçan bir kamera. Phantom 3 Professional ile saniyede 30 kareye kadar 4K video çekiyorsunuz ve her zamankinden daha keskin ve temiz görünen 12 megapiksel fotoğraf çekiyorsunuz.

1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis