GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Phantom 4, Dji’ ın çıkardığı en gösterişli drone’ lardan bir tanesi…

Phantom 4’ün magnezyum iskeleti, titreşimi en aza indirgemek için maksimum düzeyde olan sert yapısı muhafaza edilirken ağırlığı azaltılmıştır. Yeni çekirdek tasarımı, yerçekimini Phantom 4’ün kalbine daha da yakınlaştırıyor ve dengesini geliştiriyor ve daha çevik ve etkileyici şekilde hassas bir hale getiriyor.

İster basit kullanım ve akıllı navigasyon, ister hızlı veya pürüzsüz sinematik çekimler… İhtiyaç duyduğunuz çekim türüne göre mod seçebilirsiniz.

Etkili uçuş  süresi Phantom 3 Professional’dan% 25 arttırılarak, 28 dakikaya çıkarılmıştır. Tam kontrol ve kameranın gördüğü her şeyin canlı 720p HD görünümü ile 3.1 milimetrenin (5 km) keyfini çıkarın.

Ön engel sensörleri, bilgisayar görme ve işleme ile engellerden kaçınmasını sağlayacak şekilde bir araya getirilerek, Phantom’un “Aktif Engelden Kaçınma” sistemini oluşturdular.

Phantom 4, dokunuşunuza tepki verir. TapFly Modunda, o yöne uçağı göndermek için akıllı cihazınızın ekranındaki canlı görüntüye dokunun. Engel Algılama Sistemleri ile kaygısız uçabilirsiniz.

Phantom 4, ActiveTrack’i kullanarak takip edilecek objeyi tanıyacak, onları doğal olarak takip edecek ve çerçeve içerisine alacaktır. GPS bileziği,  fener gibi ekstra aparat gerekli değildir.

Phantom 4 hem GPS hem de GLONASS’a bağlanarak, uydulara daha hızlı bağlanmasını ve havada aşırı hassasiyetle konumlanmasını sağlar.

Phantom 4, aldığınız her uçuşun ayrıntılarını otomatik olarak günlüğe kaydeder böylece önceki uçuşlarda tekrar kontrol edebilirsiniz.

Çiftli pusula modülleri ve çift Atalet Ölçüm Birimleri (IMU), Phantom 4’ün aldığı verileri sürekli kontrol etmesini sağlar. Bu, hatalı herhangi bir verinin, uçuşunuzu hiç etkilemeden izole edilebileceği veya yoksayılabileceği anlamına gelir.

Keskinliği arttıran yeni tasarlanmış bir objektifle, 30fps’de 4K’ye ve keskinliği arttırmak için 120fps’de 120fps’de Full HD 1080p’de keskin, temiz video çekin.

Parlak canlı renklerden, post-prodüksiyona hazır D-Log ve Cine-D dahil profesyonel düz profillere kadar, istediğiniz gibi görünmenizi sağlamanıza yardımcı olmak için çeşitli video renk profilleri mevcuttur. Fotoğrafçılar 12 megapiksellik Adobe DNG RAW formatında görüntü çekebilirler.

Gelişmiş bir 3 eksenli gimbal, karmaşık manevralar sırasında bile kameranın pürüzsüz ve akışkan görüntüler elde etmesini sağlayan istenmeyen titreşimleri ve uçuş sırasında hareketi ortadan kaldırıyor.

1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis