GSM: 0532 583 00 20 |
0 (216) 418 89 08
0 (216) 418 89 08
whatsapp 0532 583 00 20

Dji Mavic 2 Pro Özellikleri Ve Paket İçeriği

Öncelikle yazımıza başlamadan belirtmek isteriz ki vermiş olduğumuz hizmet olan dji servis istanbul içerisinde hizmet vermektedir. Kaliteli bir dji servis aramakta iseniz doğru adrestesiniz.

DJI Mavic 2 Pro Fly More Combo

Bilindiği üzerede DJI, dünyanın neredeyse bir numarası sayılabilecek bir drone üretim firmasıdır. DJI’ın başarılı bir iş çıkardığı birçok ürünü vardır. Bugün inceleyeceğimiz ise DJI Mavic 2 Pro Fly More Combo.

Öne Çıkan Özellikleri

Mavic 2 Pro Hasselblad kameraya ve 4K 10-bit HDR video çekme özelliğine sahip olması. Oldukça uzun sayılabilecek bir mesafeye yani tam olarak 5 km uçuş mesafesine sahiptir. Türkiye’de bulunan uçuş mesafe sınırlamalarından dolayı değişiklik gösterebilmektedir. Tabi 5 km uçuş mesafesi var ama kaç dakika uçuyor bu alet? Tam tamına 31 dakika. Evet, yanlış duymadınız. Mavic 2 Pro Fly More Combo modelinin havada kalma süresi tam 31 dakikadır.

Mavic 2 Pro Fly More Combo İle Beraber Hasselblad Kamera

Hasselblad Kameraları, ergonik bir tasarıma ve asla taviz vermediği görüntü kalitesine sahiptir. İsveç’te üretilen bu kameralar 1941 senesinden beri dünyanın en ikonik fotoğraflarının çekimi yapmıştır. Ay’a inişte bunlara dahildir. Mavic 2 Pro’nun yapımı Hasselblad ile birlikte yapılmış ve L1D-20c kamerası kullanılmıştır. L1D-20c kameraları oldukça çarpıcı renk detayları sebebi ile muhteşem bir çekim kalitesine yön vermektedir.

HDR Video

Mavic 2 Pro Fly More Combo’da bulunan 4K 10-bit HDR desteği ile 4K bir televizyona görüntüyü doğru renk tonlaması ile yansıtabilirsiniz. Arttırılmış kontrast ve daha parlak vurgular HDR videoyu bu kadar çekici kılan şeylerin arasındadır.

Teknik Özellikleri

Paket İçeriği

DJI Yetkili Servis

Sizlerin sahip olmuş olduğu birçok DJI’a ait olan drone modellerinin tamirini gerçekleştirebiliriz. dji servis İstanbul içerisinde hizmet vermekte ve diğer firmalardan farkımız önceliğimizin müşteri memnuniyeti olmasıdır. dji yetkili servis hizmetini veren bir firmanın sahip olması gereken her bilgiye sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Hangi model olduğu fark etmeksizin bizleri tercih edebilirsiniz. Aradığınız dji servis hizmeti şu an olduğunuz yerdedir :).

Related Posts

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
1
×
Merhaba 👋
Bana yardımcı olabilir misiniz?
dji servis dji servis dji servis